تاریخ انتشار خبر: ۱۴ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۲۲:۵۱:۱۲
کد مطلب : 75831
سخنگوی شورای شهر آبادان:

شهردار آبادان عملکرد مطلوبی داشته است / حادثه کادوس ۴ ، خاطره تلخ سال ۹۳ بود

عصر آبادان: جاسم ثامری سخنگوی شورای شهر آبادان در سخنانی صراحتاً از عملکرد شهردار آبادان دفاع کرد.

به گزارش عصر آبادان ، جاسم ثامری سخنگوی شورای شهر آبادان ضمن دفاع از عملکرد شهردار آبادان گفت: یکی از همکاران خوب شورایی ما در یکی از نشریات شهری عنوان کردند آقای شیرازی باید به سوالات مطرح شده از سوی شورا پاسخ صحیح بدهد.من برای این مطلب یک کامنت باز میکنم و اعلام می کنم رتبه برتر و ممتاز شهرداری آبادان از بین ۱۶۰ شهرداری کشور نشان می دهد عملکرد شهردار آبادان عملکرد مطلوبی بوده و اگر قرار است قضاوتی صورت گیرد بهتر است این قضاوت از سوی مردم باشد. مردم باید در خصوص مطلوب یا نامطلوب بودن عملکرد شهرداری قضاوت کنند.

وی افزود: البته قبول داریم که کمبود ها زیاد است اما با برنامه ریزی و هم اندیشی ، آینده خدمت رسانی روشن خواهد بود ضمن اینکه باید از حمایت های سازمان منطقه آزاد اروند قدردانی کرد.

این عضو شورای شهر آبادان یادآور شد : شورای شهر در بحث نظارتی خود کمیسیون های مختلفی را مانند کمیسیون های فرهنگی ، اقتصادی و عمرانی ، املاک ، حقوق و حمل و نقل با کارکردهای مشخص تشکیل داده است.

ثامری همچنین به رویدادهای مهم سال ۹۳ اشاره و خاطرنشان کرد:  در روز های پایانی سال ۱۳۹۳ هستیم. سالی که هم خاطرات خوشی داشت هم خاطرات تلخ . خاطره تلخ این سال واقعه آتش سوزی پاساژ کادوس ۴ بود که خاطر همه مارا مکدر کرد و خاطره خوش هم برگزاری مسابقات جهانی کشتی فرنگی در آبادان بود.