تاریخ انتشار خبر: ۲۱ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۱۱:۳۷:۴۴
کد مطلب : 45254

عکسی که لو داد رضا عطاران استقلالی است

آقا رضای پرطرفدار این روزها که به عنوان پر فروش ترین بازیگر سینمای ایران از او یاد می شود، طرفدار استقلال است و مانند فرهاد مجیدی و همه استقلالی ها که با دست عدد ۴ را نشان می دهند، در یک عکس خصوصی که با طرفدارانش انداخته، با دست عدد ۴ را نشان داده و برای پرسپولیسی ها کُری خوانده است.

رضا عطاران ستاره محبوب سینمای ایران که چندی پیش گفتگویی با یک روزنامه ورزشی انجام داده بود و گفته بود طرفدار هیچ تیمی از لیگ برتر نیست.

عکسی که لو داد رضا عطاران استقلالی است

به گزارش تی وی پلاس، این بار اما به قول رسانه ای ها بالاخره دستش رو شد و متوجه شدیم آقا رضای پرطرفدار این روزها که به عنوان پر فروش ترین بازیگر سینمای ایران از او یاد می شود، طرفدار استقلال است و مانند فرهاد مجیدی و همه استقلالی ها که با دست عدد ۴ را نشان می دهند، در یک عکس خصوصی که با طرفدارانش انداخته، با دست عدد ۴ را نشان داده و برای پرسپولیسی ها کُری خوانده است.

البته که پرسپولیسی ها همواره برای کری خواندن از عدد ۶ که یادآور دربی سال ۵۲ است استفاده می کنند، اما این عدد به ۴ پیروزی پی در پی استقلالی ها در شهرآورد مهم تهران برمی گردد که تبدیل به یک نماد افتخار برای آبی پوش ها و آبی دوستان ایران شده است.