تاریخ انتشار خبر: ۵ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۱۲:۰۷:۴۸
کد مطلب : 82734
مدیر ارتباطات سایپا ا:

غیبت سایپا در مزایده سرخابی ها/ سایپا هم از پرسپولیس قدرتمند تر است هم رتبه اش در جدول بالاتر

مدیر ارتباطات سایپا گفت: مجموعه سایپا صاحب یک تیم قدرتمند است که هم اکنون جایگاه خوبی هم در لیگ برتر دارد و حداقل از پرسپولیس رتبه اش در جدول رده بندی بالاتر است و وضعیت خوبی دارد، خیلی از بازیکنان که هم اکنون در تیم های ملی هم حضور دارد حاصل سازندگی این باشگاه بوده اند.

 مجتبی نظری مدیر ارتباطات سایپا در گفت و گو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا  در خصوص مطرح شدن نام شرکت خودرو سازی سایپا در مزایده استقلال و پرسپولیس اظهار داشت: شرکت  سایپا فعلا هیچ برنامه ای مبنی بر حضور در مزایده سرخابی ها ندارد.

مدیر ارتباطات سایپا تصریح کرد: قطعا اگر خبری در خصوص خریداری دو باشگاه باشد ما آن را از طریق سیستم اطلاع رسانی که داریم آن را اعلام خواهیم کرد.

نظری افزود: مجموعه سایپا صاحب یک تیم قدرتمند است که هم اکنون جایگاه خوبی هم در لیگ برتر دارد و حداقل از پرسپولیس رتبه اش در جدول رده بندی بالاتر است و وضعیت خوبی دارد، خیلی از بازیکنان که هم اکنون در تیم های ملی هم حضور دارد حاصل سازندگی این باشگاه بوده اند.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا مدیران سایپا با مسئولان سازمان خصوصی سازی جلسه ای داشته اند یا خیر تصریح کرد: تا آنجایی که بنده در جریان هستم هیچ برنامه یا نشستی در این خصوص با مسئولان سازمان خصوصی سازی نداشته ایم.