تاریخ انتشار خبر: ۲۶ , خرداد, ۱۳۹۳ | ۰۰:۴۰:۲۳
کد مطلب : 32845

غیبت چند روزه ی مدیر روابط عمومی و قوت گرفتن شایعه تخلف در سازمان / بودجه جشن به جیب چه کسانی رفت؟

عصر آبادان: در حالی شائبه وجود یک تخلف مالی در سازمان منطقه آزاد قوت گرفته است که میر موسوی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل چند روزی است در غیبت به سر می برد و همین امر به شایعات قوت زیادی بخشیده است.

seyed_mirnousavi

به گزارش عصر آبادان، همانطور که قبلاً آورده بودیم ، سازمان منطقه آزاد اروند از اواخر اردیبهشت ماه سال جاری و به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر، اقدام به برگزاری جشنی تحت همین عنوان در شهرهای آبادان و خرمشهر کرد.

این جشن با مشارکت صدا وسیمای مرکز تهران(شبکه استانی تهران) و با حضور تنی چند از مجریان و هنرمندان این شبکه محلی به اجرا در آمد.

از ابتدای برگزاری این مراسم انتقادهای زیادی از سوی رسانه های محلی و به ویژه همین پایگاه خبری در خصوص چرایی عدم استفاده سازمان از هنرمندان بومی و بهره گیری از ظرفیت محلی برای تحت پوشش قرار دادن این برنامه مطرح و نیز گریزی به هزینه هنگفتی که به نام این برنامه قرار بود خرج شود زده شد.

اکنون پس از گذشت چندروز، اخبار رسیده از احتمال وجود یک تخلف مالی بزرگ در اجرای این برنامه حکایت دارد.

شایعات آنجایی قوت می یابد که گفته می شود صداوسیمای مرکز تهران مبلغی کمتر از ۲۰۰ میلیون تومان بابت اجرای برنامه و پخش تلویزیونی آن دریافت کرده در حالی که بودجه اختصاصی اولیه به جشن مذکور چندین برابر این رقم بوده است.

جالب اینجاست که گفته می شود مسئولان برگزاری جشن ، در حین اجرا با کمبود بودجه مواجه می شوند و درخواست بودجه متمم می کنند و مدیران منطقه آزاد با آن موافقت می کنند.

اکنون خبر می رسد میرموسوی مدیر روابط عمومی منطقه آزاد که مسولیت اجرای این برنامه را برعهده داشت، چند روزی است آفتابی نشده و همین غیبت طولانی مدت وی باعث شد شایعات پیرامون این قضیه بیشتر شود.

چنانچه این مطالب صحت داشته باشد بدون تردید تخلف گسترده ای در سازمان نوپای اروند رخ داده و می تواند بر بدبینی مردم نسبت به عاقبت حاکمیت این سازمان بر مناطق آبادان و خرمشهر بیش از پیش ، بیفزاید.

باید منتظر ماند و دید در روزهای آتی چه اتفاقی رخ خواهد داد و عکس العمل مدیران این سازمان در قبال این موضوع چه خواهد بود.

این پایگاه خبری امیدوار است خبر مذکور از سوی مدیران سازمان به زودی تکذیب شود و معتقد است انتشار لیست هزینه های صورت گرفته در این جشن می تواند به تنویر افکار عمومی و جلوگیری از دامن زدن بیشتر به شایعات کمک شایانی کند.