تاریخ انتشار خبر: ۲۰ , آبان, ۱۳۹۵ | ۱۳:۱۳:۵۵
کد مطلب : 126687
خبرگزاری المرصد؛

فتنه‌ای بزرگ؛ این‌بار اختلاس تریلیونی/ پول‌ها ناپدید شدند!

کاربران شبکه های اجتماعی در عربستان این مسئله را فتنه بزرگی عنوان کردند که وحدت کشورشان را هدف گرفته است. آنان گفته اند که تاراج و دزدی ثروت ها بس است.

بن سلمان فتنه‌ای بزرگ؛ این‌بار اختلاس تریلیونی/ پول‌ها ناپدید شدند!

به نقل از خبرگزاری “المرصد”، منابع سعودی از اختلاس بزرگی خبر دادند و اعلام کردند که مبلغ یک تریلیون ریال عربستان ناپدید شده است بی آنکه موارد هزینه آن برای دولت مشخص شود.

 

بنا بر این گزارش، “حمزه سالم” کارشناس اقتصادی سعودی با اشاره به هزینه هنگفت جنگ یمن گفته است که این یک تریلیون ریال کجا رفتند؟

 

کاربران شبکه های اجتماعی در عربستان این مسئله را فتنه بزرگی عنوان کردند که وحدت کشورشان را هدف گرفته است. آنان گفته اند که تاراج و دزدی ثروت ها بس است و به این غارت ها خاتمه دهید.

 

اخیرا هم عربستان سعودی راجع به فسح قرارداد اجرای پروژه هایی به ارزش ۲۶۶،۶ میلیارد دلار خبر داد که مبالغ هنگفتی پول از خزانه دولت به ضرر ملت عربستان به تاراج رفته بود.

 

عربستان در حال حاضر نزدیک به ۱۰۰ میلیارد دلار کسری بودجه دارد و پرداخت حقوق کارمندان در این کشور ۴ ماه به تعویق افتاده و کارگران خارجی را اخراج کرده است، عربستان به دنبال افزایش قیمت نفت برای پوشش دادن این مشکلات است.

 

۵۱۲