تاریخ انتشار خبر: ۴ , اسفند, ۱۳۹۴ | ۱۰:۲۴:۵۶
کد مطلب : 110379

فرار رو به جلوی وزیر اطلاعات به جای برائت از لیست انگلیسی

نامزد پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه افراد نباید برای تصدی مسئولیت های دنیوی دیگران را تخریب کنند، از نامزدهای انتخابات خواست برای پیروزی در این عرصه دیگران را انگلیسی خطاب نکنند.


علوی / وزیر اطلاعات فرار رو به جلوی وزیر اطلاعات به جای برائت از لیست انگلیسی

نامزد پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه افراد نباید برای تصدی مسئولیت های دنیوی دیگران را تخریب کنند، از نامزدهای انتخابات خواست برای پیروزی در این عرصه دیگران را انگلیسی خطاب نکنند.

 

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی روز دوشنبه در جمع نمازگزاران در مصلای قرچک افزود: نباید در جریان برگزاری انتخابات به دیگران تهمت زده و به آنان آسیب وارد کرد چرا که در شرع مقدس اسلام تهمت زدن به دیگران جایز نیست و بزرگترین ویژگی پیامبر اسلام(ص)، اخلاق مداری است.

وی تصریح کرد: امروز ایران اسلامی از امنیت و اقتدار کامل برخوردار است و همه وظیفه داریم تا از این آرامش حراست کرده و از اقداماتی که موجب مخدوش شدن شادی و آرامش مردم می شود، پرهیز کنیم.

نامزد پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری گفت: یکی از مهمترین مسائل مربوط به برگزاری انتخابات، رعایت اخلاق از سوی همه افراد است چرا که ما در کشوری اسلامی زندگی می کنیم که مبنای این دین، اخلاق مداری است.

علوی افزود: اگر افراد در غم شهادت امام حسین (ع) و یاران با وفای ایشان به سر و سینه می زنند نباید از راه معصیت و گناه به پست و مقام دنیوی برسند.
به گفته وی، خداوند پیامبر اسلام را برای تکمیل اخلاق در جهان مبعوث کرد، پس کسی که مسلمان است و شیعه امام صادق (ع) محسوب می شود باید با تأسی از سیره عملی نبی مکرم اسلام(ص) و ائمه اطهار(ع)، اخلاق را رعایت کند.
وی تأکید کرد: نباید برای اهداف سیاسی چند روزه دنیا، ارزش های اخلاقی را زیر پا گذاشت، رفتن به مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری این قدر ارزش ندارد که به هر کار ناشایست و زشت مرتکب شد.
نامزد مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: باید هوشیار بود، دشمن در کمین نشسته و تلاش دارد که انتخابات ایران اسلامی را مخدوش کرده و آن را وارد حاشیه کند.
وی با اشاره به اینکه انتخابات یک نتیجه و یک پیام دارد گفت: نتیجه انتخابات این است که فرد به مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان راه پیدا می کند ولی پیام انتخابات که مورد تأکید مقام معظم رهبری نیز می باشد به حضور پرشور مردم در انتخابات بستگی دارد.
انتظار افکار عمومی از جناب علوی این بود که هم اکنون که در لیست هاشمی که مورد حمایت انگلیس و بنگاه خبرپراکنی اش بی بی سی قرار گرفته نسبت به آن برائت بجوید  و خود را از لیست مورد حمایت دشمنان ایران خارج کند.