تاریخ انتشار خبر: ۲ , تیر, ۱۳۹۴ | ۲۳:۲۵:۰۶
کد مطلب : 97096
موسوی عضو شورای شهر آبادان:

فردا آخرین مهلت بررسی استعفای شهردار است/ از جلسات خارج از شورا با افراد کار چاق کن خبر داریم

عصر آبادان: موسوی عضو شورای شهر آبادان گفت: اعضای مخالف و موافق شهردار آبادان در هر صورت باید انتخاب کنند که می خواهند به رفتن شهردار رای دهند یا ماندنش و بالاخره این موافقت یا مخالفت باید در شورا اعلام شود.

به گزارش عصر آبادان ، سید فیاض موسوی عضو شورای شهر آبادان در گفت و گو با عصر آبادان با اشاره به آخرین اتفاقات در خصوص استعفای شهردار آبادان اظهار داشت: فردا آخرین مهلت رسیدگی شورای شهر به موضوع استعفای شهردار آبادان است و امیدواریم ریاست و اعضای شورای شهر آبادان با درایت و همدلی نسبت به این مهم با دیده اهمییت بنگرند و تصمیم گیری نهایی را انجام دهند.

موسوی گفت: اعضای مخالف و موافق شهردار آبادان در هر صورت باید انتخاب کنند که می خواهند به رفتن شهردار رای دهند یا ماندنش و بالاخره این موافقت یا مخالفت باید در شورا اعلام شود.

وی همچنین با اشاره به اظهارات اخیر خود مبنی بر اینکه مدارکی داریم که در صورت لزوم مطرح می کنیم، خاطر نشان کرد: اخیراً مصاحبه ای کرده ام که بعضی از دوستان دلخور شده اند.لازم است در این باره توضیح دهم که منظورم از مدارک موجود ، اطلاعاتی است که در خصوص محل برگزاری جلسات خارج از شورا داریم که توسط برخی از دوستان با افراد کارچاق کن صورت گرفته است.این افراد سعی دارند از خارج شورا در امور شهرداری و شورای شهر دخالت کنند.

این عضو شورای شهر همچنین از اتفاقات آخرین جلسه شورای شهر گفت و یادآور شد: در جلسه قبل شورا دستور کار جلسه بررسی لوایح شهرداری بود.با این حال برخی از اعضای شورا اعتقاد داشتند با توجه به اهمییت موضوع استعفای شهردار ، باید به این موضوع رسیدگی می شد. اما بعد از بررسی لوایح ، رئیس شورا جلسه را به اتمام رساند تا بررسی استعفای شهردار مسکوت بماند.

سید فیاض موسوی ابراز امیدواری کرد شورای شهر فردا تشکیل جلسه دهد و تصمیمی بگیرد که باعث همدلی و وفاق بیشتر شورا گردد.

  1. تنگه می‌گه:

    باید ب حال مردم آبادان زار زار گریست ک چون … شورای شهر هست….خدا عاقبتمون رو ب خیر کنه!