تاریخ انتشار خبر: ۲۴ , مهر, ۱۳۹۳ | ۰۲:۵۱:۴۸
کد مطلب : 50532
لوح سپاس مقتدایی برای شهبازی؛

فرمانداری ویژه آبادان در موضوع مبارزه با مواد مخدر اول شد

عصر آبادان: در میان فرمانداری‌های ۲۷گانه در استان خوزستان، فرمانداری ویژه آبادان رتبه نخست را در زمینه برگزاری جلسات، ارائه راهکارها و انجام طرح‌های مختلف مبارزه با مواد مخدر کسب کرد.

00015101-abadan

به گزارش عصر آبادان به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه آبادان، در میان فرمانداری‌های ۲۷گانه در استان خوزستان، فرمانداری ویژه آبادان رتبه نخست را در زمینه برگزاری جلسات، ارائه راهکارها و انجام طرح‌های مختلف مبارزه با مواد مخدر کسب کرد.

عبدالحسن مقتدایی استاندار و رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان خوزستان با اعطای لوح تقدیری به معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان از وی در زمینه یاد شده تقدیر کرده است.

در متن این لوح تقدیر چنین آمده است: خدمت و تلاش صادقانه در راستای استحکام پایه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و اعتلا و پیشرفت ملت بزرگ ایران از ارزش والایی برخوردار است. تلاش‌های ارزنده جنابعالی در این راه برای احیای نفوس انسان‌ها، ارزشمند و ستودنی و در پیشگاه حضرت باریتعالی موجود خواهد بود، در هفتمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان که در مورخه دوم مهر ماه سال‌جاری و با حضور وزیر کشور و دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر برگزار شد جنابعالی رتبه نخست را در میان فرمانداری‌های ۲۷گانه استان در راستای تلاش برای اجتماعی کردن امر مبارزه با مواد مخدر، برگزاری به موقع جلسات، آگاهی‌بخشی به آحاد جامعه و به ویژه جامعه هدف در شهرستان، اقدامات همه‌جانبه فرهنگی پیشگیری، درمان، تشکل‌های مردم نهاد مقابله با مواد مخدر و غیره را کسب کرده‌اید.

به پاس این امر خیر به مصداق کلام گوهربار حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) از باب «من لم یشکر النعم من المخلوقین لم یشکر اله عزوجل»، از تلاش شما تشکر و قدردانی و توفیقات روزافزون در راستای انجام این ماموریت خطیر و اجرای برنامه‌ها با رعایت اصول قانون‌مداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در ظل توجهات حضرت ولیعصر(عج) و نایب بر حقش رهبر عظیم‌الشان انقلاب حضرت امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) را از درگاه پروردگار متعال خواستارم.

– See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930722000197#sthash.lewi4GSY.dpuf

  1. محسن می‌گه:

    جناب آقای استاندار.ما که اهل این شهر هستیم فعالیت شاقی ندیدیم و همچنان اعتیاد در ابادان بیداد می کند و محلی برای ترانزیت نیز شده است . حالا این چه حکمتی است که فرماندار هم نمونه میشود و هم رتبه نخست می اورد نمیدانم . ضمنا برگزاری جلسه و. ارسال گزارشات صور ی معزل اغتیاد را ریشه کن نمی کند .