تاریخ انتشار خبر: ۲۴ , مرداد, ۱۳۹۴ | ۰۰:۲۶:۳۴
کد مطلب : 100037
عصر امروز جمعه و طی مراسمی :

فرماندار از فعالان خبری شهر آبادان تقدیر کرد+ تصاویر

عصر آبادان: جلسه تجلیل از خبرنگاران عصر روز جمعه ۲۳ مرداد در فرمانداری ویژه آبادان برگزار شد.

به گزارش عصر آبادان ، فرمانداری آبادان طی مراسمی که به مناسبت روز خبرنگار در محل سالن اجتماعات این فرمانداری برگزار شد از فعالان خبری این شهر تقدیر به عمل آورد.

در این مراسم ، عزیزالله شهبازی معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان ضمن تبریک روز خبرنگار ، به بیان ویژه گی های حرفه خبرنگاری و معرفی کارکردهای آن در جامعه پرداخت و بر لزوم توجه ، حمایت و احترام  همه جانبه مسئولان شهرستان به فعالان این حوزه در آبادان تاکید کرد.

در ادامه تعدادی از خبرنگاران خبرگزاری ها ، نشریات و وب سایت های خبری به بیان مشکلات موجود در کار خبرنگاران پرداختند و خواستار رسیدگی دکتر شهبازی فرماندار آبادان در این زمینه شدند. در بخش های بعدی خبر جزییات بیشتری را  از موارد طرح شده توسط همکاران خبری منتشر خواهیم کرد.

همچنین در پایان ، از خبرنگاران با اهدای لوح سپاس و هدایای نقدی ، تقدیر شد.

عصر آبادان به نوبه ی خود از حرکت ارزشمند دکتر شهبازی به منظور ارج نهادن به زحمات اهالی رسانه و قلم تشکر می کند و امیدوار است سایر سازمان ها ، ارگان ها و ادارات نیز چنین سیاستی را در پیش گیرند و به دور از اقدامات فرمایشی و گزینشی ، حضور رسانه های متفاوت و موفق را درک و تحمل کنند.

tajlil-az-khabarnegaran1 tajlil-az-khabarnegaran2 tajlil-az-khabarnegaran3 tajlil-az-khabarnegaran4 tajlil-az-khabarnegaran5 tajlil-az-khabarnegaran6 tajlil-az-khabarnegaran7