تاریخ انتشار خبر: ۱۲ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۱۰:۳۳:۲۸
کد مطلب : 75469

فرهاد مجیدی محبوب تر از علی کریمی+آمار‎

فرهاد مجیدی با رای شرکت کنندگان در نظرسنجی استقلال ، محبوب ترین بازیکن دو دهه اخیر استقلال شد.

 نظرسنجی پر سر و صدای برنامه ۹۰ سرانجام به پایان رسید . نظرسنجی برای انتخاب محبوب ترین یار دو دهه گذشته استققلالی ها . جایی که ۱۵ اسم ابتدا در سایت برنامه ۹۰ به رای مردم گذاشته شدند تا ۳ نفرشان به جمع منصوریان و مجیدی اضافه شوند و نظرسنجی محبوب ترین ها شکل بگیرد.
در یک هفته گذشته درحالی که تعداد شرکت کنندگان در نظرسنجی سایت ۹۰ مشخص نبود اما وبسایت ها و اینستاگرام های هواداری استقلالی به شدت این نظرسنجی را داغ کرده بودند. تناسب آرا تا شنبه شب با توزیعی نرمال پیش می رفت اما ناگهان همه چیز به شکلی نا مشخص عوض شد. ابتدا آرای رحمتی به طور خارق العاده ای زیاد شد و او به صدر جدول رقبا رسید. اتفاقی که روزنامه خبرورزشی درباره اش می نویسد:« گمان فردوسی پور و دوستانش این بود که یک روبوت با هک کردن نظرسنجی سایت این ترکیب آرا را به هم زده. حمله ای اینترنتی که می توانسته از سوی هواداران رحمتی یا منتقدان او باشد . چالشی که سبب شد با بررسی آرای سایت از سوی مهندسان نرم افزار برنامه ، منجر به کاهش شدید آرای رحمتی و خارج شدن او از فضای رقابتی ۳ نفره شود.
به این ترتیب مجیدی و منصوریان به همراه برهانی ، جباری و جواد زرینچه به دور نهایی انتخاب رسیدند . جایی که در دل برنامه و با پیامک های مردم برنده اش مشخص می شد. فرهاد مجیدی در این جمع به واسطه موفقیت های ان چند سال آخر فوتبالش و بخصوص برای ۴ برد متوالی در دربی توانست با کسب ۵۸ درصد و آرایی بیش از ۹۲۰ هزار پیامک ، محبوبترین استقلالی دو دهه اخیر لقب بگیرد. او که این روزها در تهران به جلسات کمیته فنی فدراسیون فوتبال می رود. پس از فرهاد ، علیرضا منصوریان با ۱۸ درصد از کل آرا دوم شد ، آرای منصوریان نزدیک به ۳۰۰هزار رای بود و دیگر گزینه ها از پی این دو آمده بودند.
انتهای پیام