تاریخ انتشار خبر: ۲۵ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۱۰:۱۷:۳۸
کد مطلب : 88966
شب سیاه ایتالیایی ها/

فینالیست‌های لیگ اروپا مشخص شدند

تیم‌های سویا و دنیپرو با پشت سر گذاشتن فیورنتینا و ناپولی در مجموع دو بازی رفت و برگشت به فینال رقابتهای لیگ اروپا راه یافتند.

دیدارهای برگشت مرحله نیمه نهایی رقابتهای لیگ اروپا پنجشنبه شب برگزار شد که در پایان تیم‌های سویا و دنیپرو با برتری مقابل فیورنتینا و ناپولی در مجموع دو بازی رفت و برگشت به فینال این مسابقات راه یافتند.

نتایج کامل، جدول رده بندی و گلزنان لیگ اروپا

تیم سویا که در دیدار رفت با حساب ۳ بر صفر مقابل فیورنتینا به برتری دست یافته بود پنجشنبه شب در زمین این تیم نیز ۲ بر صفر برنده شد تا در مجموع ۵ بر صفر برنده شده و با اقتدار راهی فینال شود. کارلوس باکا (۲۲) و دانیل کاریکو (۲۷) دو گل این تیم را به ثمر رساندند. تیم فیورنتینا در دقیقه ۶۷ یک ضربه پنالتی را توسط ایلیشیچ از دست داد.

دیگر تیم فینالیست این جام دنیپرو اوکراین بود که شگفتی ساز جام لقب گرفت. این تیم پنجشنبه شب در زمین خود برابر ناپولی ایتالیا یک بر صفر به پیروزی دست یافت. یون سلژنیوف در دقیقه ۵۸ زننده تنها گل این تیم بود. تیم دنیپرو با توجه به تساوی یک بر یک در زمین ناپولی در مجموع ۲ بر یک برنده شد و به فینال راه یافت.

بدین ترتیب تیم‌های سویا اسپانیا و دنیپرو اوکراین برگزار کننده دیدار نهایی این جام شدند و هر دو نماینده ایتالیا در مرحله نیمه نهایی حذف شدند.