تاریخ انتشار خبر: ۳۱ , فروردین, ۱۳۹۴ | ۱۲:۰۴:۲۷
کد مطلب : 81238
در کرج رخ داد؛

قتل به خاطر خیانت های یک دختر

رهگذران در خیابان چیچک بردآباد حوالی کرج با جسد خون‌آلود و بی‌جان مرد جوانی که کنار درختی افتاده بود، روبه‌رو شدند و خیلی زود پلیس ۱۱۰ در جریان قرار گرفت.

 به نقل از ایران، ۱۵ مرداد ماه ۹۱ رهگذران در خیابان چیچک بردآباد حوالی کرج با جسد خون‌آلود و بی‌جان مرد جوانی که کنار درختی افتاده بود، روبه‌رو شدند و خیلی زود پلیس ۱۱۰ در جریان قرار گرفت. دقایقی نگذشته بود که تیم قضایی و پلیسی پای در صحنه گذاشتند.
کارآگاهان در جریان بررسی‌هایشان پی بردند قربانی در جای دیگری به قتل رسیده است. وقتی مشخص شد جسد متعلق به جوانی به نام «شهروز» است، خواهر قربانی تحت تحقیق گرفته شد و به مأموران گفت: چندی پیش متوجه شدم برادرم با زنی به نام «سعیده» ارتباط دارد. غروب روز حادثه نیز سعیده با او تماس گرفت و برادرم از خانه خارج شد و دیگر بازنگشت.
همین سرنخ کافی بود تا پلیس سراغ سعیده رفته و وی را دستگیر کند. این زن گفت شهروز را نمی‌شناسد و وقتی دلایل علمی پلیس را دید به رازگشایی پرداخت و گفت: خیلی اتفاقی با شهروز آشنا شدم.

 

از آنجا که به صورت موقت به عقد مردی به نام «علیرضا» درآمده بودم، وقتی علیرضا متوجه ارتباط من با شهروز شد، وادارم کرد که با او قرار ملاقات بگذارم سپس مرا به باغی که متعلق به دوستش «حبیب» بود در حوالی شهریار برد و در آنجا مرا وادار کرد که با شهروز تماس بگیرم و با او قرار ملاقات بگذارم.

 

با شهروز تماس گرفتم و گفتم پایم درد می‌کند در باغی هستم به سراغم بیاید. این در حالی بود که دوستان شوهرم به نام‌های حبیب، «رضا» و «مهدی» در باغ حضور داشتند و همگی منتظر آمدن شهروز بودند سپس همسرم مرا مجبور کرد به داخل کوچه باغ بروم و آنجا بنشینم تا شهروز بیاید. شهروز با خودروی آژانس آمد و شوهرم با همدستی دوستانش به او حمله‌ور شدند و با مشت و لگد به جانش افتادند و وی را به داخل باغ آوردند.

 

شهروز در حالی که بشدت زخمی بود تا صبح داخل یک اتاقک زندانی بود. صبح او را سوار خودرو کردند و از باغ خارج شدند.پس از اعترافات این زن، خیلی زود علیرضا، حبیب، رضا و مهدی دستگیر شدند.

 

این مردان کینه‌جو وقتی راز جنایت خود را برملا دیدند به قتل مرد جوان اعتراف کردند.صبح دیروز این مردان در شعبه ۷۱ دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی عزیزمحمدی و چهار مستشار تحت محاکمه قرار گرفتند. ابتدا خانواده شهروز قصاص عاملان جنایت را خواستند. ۴ مرد در جلسه دادگاه با پذیرفتن حضور در صحنه قتل، یکدیگر رامحکوم کردند و گفتند وقتی شهروز را رها کرده اند وی هنوز زنده بود.

بنا بر این گزارش، پنج قاضی دادگاه کیفری استان تهران بزودی حکم این مردان را صادر خواهند کرد.