تاریخ انتشار خبر: ۱۷ , آبان, ۱۳۹۵ | ۱۲:۰۶:۰۲
کد مطلب : 126270

قتل یک دزد به دست مالباخته در آبادان

یک سارق گوسفند در یک روستای آبادان پس از مطلع شدن از سرقت گوسفندانش اقدام به سنگ پرانی به سمت دزد کرده که در جریان این سنگ پرانی سارق به قتل رسید

فرمانده انتظامی آبادان گفت: یک سارق گوسفند در یک روستای آبادان پس از مطلع شدن از سرقت گوسفندانش اقدام به سنگ پرانی به سمت دزد کرده که در جریان این سنگ پرانی سارق به قتل رسید.

سرهنگ محسن تقی زاده روز جمعه افزود: اهالی روستای ‘تنگه۳’در ۳۰ کیلومتری آبادان روز گذشته با جسد مرد جوانی در کنار جاده روبرو شدند که موضوع را به این فرماندهی اعلام کرده و تیم های پلیسی برای تحقیقات ویژه در محل کشف جسد حاضر شدند.

وی اظهار داشت: ماموران در تحقیقات ابتدایی پی بردندکه مقتول فردی به نام ‘بشیر’ است و مشخص شد که اهل یکی از روستاهای اطراف روستای ‘تنگه ۳’ است.

فرمانده انتظامی آبادان گفت: جسد مقتول به پزشکی قانونی منتقل شد و کارشناسان پزشکی قانونی علت مرگ را شکسته شدن استخوان قفسه سینه و ضربه محکم به سینه مقتول اعلام کردند.

تقی زاده افزود: ماموران برای تحقیق به سراغ دوستان و آشنایان ‘بشیر’ رفته و مشخص شد که وی آخرین بار همراه ۲ نفر از دوستانش از خانه خارج شده است.

وی اظهار داشت: دوستان این مقتول در بازجویی ها گفتند ساعت ۲ بامداد همراه ‘بشیر’ سوار بر موتور به روستای ‘تنگه ۳’ رفتند و قصد سرقت چند گوسفند را داشتند که صاحب آن گوسفندان متوجه حضورشان شد.

فرمانده انتظامی آبادان گفت: بر پایه این اعترافات پس از متوجه شدن صاحب گوسفندان ، سارقان پا به فرار گذاشتند ولی صاحب گوسفندان از مسیر میانبر به تعقیبشان پرداخت و سپس با آنها درگیر شده است.

تقی زاده افزود: به دنبال این موضوع صاحب گوسفندان بلا فاصله توسط ماموران انتظامی آبادان شناسائی و دستگیر شد و تحقیقات بیشتر در این زمینه ادامه دارد.

مرجع / ایرنا