تاریخ انتشار خبر: ۱۲ , اسفند, ۱۳۹۲ | ۱۷:۳۹:۲۰
کد مطلب : 19628

قلعه‌نویی باز هم با بازیکنان حرف نزد

تمرین تیم فوتبال استقلال در حالی برگزار شد که محمد قاضی باز هم غایب بود.

عصر آبادان –  تیم فوتبال استقلال که صبح امروز در سالن وزنه مجموعه ورزشی انقلاب برنامه‌های آماده‌سازی خود را پیگیری کرده بود ساعت ۱۶ امروز تمرینات تاکتیکی‌اش را در زمین شماره ۲ ورزشگاه آزادی برگزار کرد.

ایمان مبعلی، ساموئل و محمد قاضی در تمرین امروز حضور نداشتند که مهاجم استقلال برای سومین روز متوالی در تمرین تیمش غیبت داشت. هنوز وضعیت قاضی مشخص نیست و به نظر می‌رسد مهاجم استقلال دلایلی دارد که در تمرینات آبی‌پوشان حاضر نمی‌شود.

*با آغاز دور جدید تمرینات استقلال بعد از بازی با الشباب قلعه‌نویی باز هم با لباس شخصی در محل تمرین حاضر شد. سرمربی آبی‌پوشان که معمولاً پیش از آغاز تمرین با بازیکنان تیمش حرف می‌زد امروز هم این کار را انجام نداد و مجید صالح پس از گفت‌وگویی بسیار کوتاه سوت آغاز تمرین را زد.

*کبه مهاجم استقلال نیز امروز با تأخیر ۱۰دقیقه‌ای به محل تمرین رسید.

*سروصدای کارتینگ و مسابقات اتوموبیل‌رانی امروز با تمرین آبی‌پوشان تداخل پیدا کرده بود.

*پژمان نوری مثل روز گذشته با فرزند خود به محل تمرین آمد.

*حجت‌الاسلام مالک، میرشاد ماجدی و امیر قلعه‌نویی در طول تمرین امروز در کنار یکدیگر نشسته و با هم صحبت می‌کردند.

*سه نفر از کشور ژاپن که امروز دوربین‌هایی به دست داشتند با لباس یکدست قرمز در محل تمرین آبی‌پوشان حاضر شده و ناظره‌گر کارهای تاکتیکی استقلال شدند. مشخص نبود دلیل این اتفاق چیست و چرا این چند ژاپنی با دوربین به محل تمرین استقلال آمده بودند.

*امروز حدود ۱۰ نفر از طرفداران استقلال در تمرین این تیم حضور داشتند این تعداد که معمولاً در تمرینات آبی‌پوشان دیده می‌شوند در ابتدا امیر قلعه‌نویی را مورد تشویق و شعار دادند امیر با معرفت، سپس آنها اینگونه با بازیکنان تیم استقلال همدردی کردند و فریاد می‌زدند استقلال با غیرت. این در حالی بود که طرفداران استقلال در بازی با الشباب به تعدادی از بازیکنان این تیم لقب بی‌غیرت داده بودند.

*با گذشت یک ساعت از تمرین امروز قلعه‌نویی از جای خود بلند شد و روی ارسال از جناحین به چند بازیکن استقلال مثل غلام‌نژاد و نظری تأکید داشت که در هنگام حمله به دیگر بازیکنان اضافه شوند.

*در بخش اول تمرین بازیکنان زیرنظر حاج‌قاسم به گرم کردن بدن‌های خود پرداخته و سپس در قالب گروه‌های سه یا چهار نفره آقاوسط انجام دادند. در مرحله پایانی ارسال از جناحین و از ضربه به سمت دروازه توسط بازیکنان تمرین شد.

*حنیف عمران‌زاده در جریان بازی درون‌تیمی استقلال و آقاوسط دچار مصدومیت شد و به تمرین ادامه نداد، وی زیرنظر بدنساز استقلال کار کرد.

*مهدی رحمتی و حمید بابازاده نیز امروز علاوه بر کار دروازه‌بانی در کارهای تاکتیکی آبی‌پوشان شرکت داشتند که رحمتی در بازی آقاوسط نیز پابه‌پای دیگر بازیکنان تمرین کرد.

*تیم فوتبال استقلال فردا از ساعت ۱۵ در دیداری دوستانه به مصاف تیم ملی جوانان می‌رود.