تاریخ انتشار خبر: ۲۲ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۱۲:۵۲:۰۵
کد مطلب : 24699

قلعه نویی: علاقه ای به ماندن در استقلال ندارم/در این یک سال به اندازه ۱۰ سال پیر شدم!

سرمربی تیم استقلال تهران گفت: دیگر علاقه ای به ماندن در استقلال ندارم چرا که در یک سال به اندازه ۱۰ سال پیر شدم.

 

 

 

 

 

به گزارش رهیاب نیوز امیر قلعه نویی گفت: فوتبال فراز و نشیب زیادی دارد، اگر کسی از من دلخور شده عذر خواهی می‌کنم، بازی سختی خواهیم داشت.

وی ادامه داد: باید در حد واندازه نام استقلال بازی کنیم، تمرکز کافی داریم تا برنده بازی باشیم، فردا هرنتیجه ای حاصل شود به نفع فوتبال ایران خواهد بود.

قلعه نویی خاطرنشان کرد: مادر این بازی مجید غلام‌نژاد، سیاوش اکبر پور و محمدنظری را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم وتیموریان هم از بازی محروم است.

قلعه نویی درباره حضور بازیکنان استقلال درتیم ملی فوتبال گفت: به طور حتم تصمیمی که به نفع فوتبال ایران گرفته شود پس از اتمام بازی‌های لیگ برتر صورت خواهد گرفت و باید بازیکنان بازیهای حساس لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا را تمام کنند سپس تصمیم درست به نفع تیم ملی گرفته خواهد شد.

قلعه نویی درباره استقبال کم تماشاگران در بازیهای خانگی استقلال در بازیهای خانگی تصریح کرد: استقبال تماشاگران در شهرستان بهتر از تهران بود.

وقتی تماشاگران و هواداران برای دیدن بازیها به ورزشگاه آزادی آمدند بی‌غیرت شعارهایشان بود. همین بازیکنان پارسال تا فینال رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا پیش رفتند و تیم را به لیگ قهرمانان رساندند، چطور این فصل بی‌غیرت لقب می‌گیرند؟

وی ادامه داد: بعضی از قلم به دستان تیم را کوبیدند ولی افرادی مثل امیر حسین صادقی با پارگی مینیسک در بازیهای متعدد به میدان رفتند، صادقی قبل از جام جهانی این فداکاری را برای تیم فوتبال استقلال انجام دادند.

قلعه نویی تاکیدکرد: بازیکنانی همچون عمران‌زاده، حیدری، تیموریان و سایرین با مصدومیت دراکثر بازیها برای موفقیت استقلال تلاش کردند واصلی غیرت را برای هواداران معنی کردند.
باشگاه خبرنگاران