تاریخ انتشار خبر: ۱۷ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۰۶:۰۵:۵۹
کد مطلب : 86418
رئیس هیئت فوتبال آبادان تاکید کرد

لزوم احیای زمین‌های خاکی آبادان برای بهره‌وری ورزشی جوانان

رئیس هیئت فوتبال آبادان بر لزوم احیای زمین‌های خاکی این منطقه برای بهره‌وری ورزشی جوانان تاکید کرد.

به گزارش عصر آبادان، مظفر شاملی عصر امروز در جلسه بررسی مسائل فوتبال آبادان در محل اداره ورزش و جوانان این شهر، با بیان اینکه چشم ما به کارهای مسئولان شهری است تا شاید شادی و دلخوشی را به مردم و به‌ویژه جوانان این شهر بازگردانند، اظهار کرد: خواهان رفع جدی مشکلات هستیم.

وی افزود: اگر می‌گویم آبادان در همه چیز سردمدار و نخست است، حرف گزافی نزده‌ایم، سابقه درخشان مردمان این شهر در عرصه‌های مختلف خود گواه این مدعاست.

رئیس هیئت فوتبال آبادان تصریح کرد: نبود امکانات سخت افزاری و زیرساختی از مهمترین مشکلات ورزش آبادان به‌ویژه فوتبال است.

شاملی تصریح کرد: در زمان حاضر به دلیل کمبود زمین چمن، در هنگام انجام تمرینات و یا برگزاری مسابقات‌ با کمبود زمین چمن مواجه هستیم، اگر برخی مساعدت‌ بخش‌های مختلف نبود، معلوم نمی‌شد که چه بر سر فوتبال این شهر می‌آمد.

وی یادآور شد: در زمان حاضر در شهر داشته‌های بلااستفاده‌ای داریم که باید به شکل مناسب، مطلوب و برنامه ریزی شده‌ای از آنها استفاده کنیم.

رئیس هیئت فوتبال آبادان گفت: دو زمین خاکی در بوارده وجود دارد که یکی از آنها توسط اداره خدمات اجتماعی پالایشگاه در حال تبدیل به زمین چمن است و دیگری رها شده، یک زمین خاکی دیگر نیز با تمام امکانات در دانشکده نفت وجود دارد که نیاز به ایجاد چمن دارد.

شاملی گفت: در صورت احیای این زمین‌ها، جوانان علاقمند به ورزش فوتبال می‌توانند از آنها بهره لازم را ببرند، ما بارها این موضوع را با مسئولان در میان گذاشته اما هیچگاه همراهی نداشتیم.

وی با اشاره به اینکه پتانسیل انجام کار در آبادان زیاد است، افزود: هزینه کردن در ورزش به مثابه سرمایه گذاری‌ست، عملکردها ایده آل و قابل قبول نیست و باید بهتر و بیشتر از آنچه که هست، محقق شود.

رئیس هیئت فوتبال آبادان خاطرنشان کرد: ساخت زمین‌های چمن، ما را در رسیدن به اهدافمان یاری می‌کند، برگزاری هر بازی هزینه‌بر است و از آنجایی که هیئت فوتبال سرمایه‌ای در اختیار ندارد لذا منطقه آزاد اروند باید در این زمینه ما را حمایت کند.

شاملی در پایان بیان کرد: تیم‌های فوتبالی زیادی همچون فوتسال بانوان و مردان و فوتبال ساحلی در آبادان داریم که در مضیقه و کمبود امکانات به سر می‌برند و امید می‌رود کمک‌های منطقه آزاد اروند بتواند راهگشای مشکلات تیم‌ها باشد.

منبع: فارس