تاریخ انتشار خبر: ۲۲ , مهر, ۱۳۹۳ | ۱۸:۳۶:۲۷
کد مطلب : 50340
مدیر فرودگاه آبادان تاکید کرد

لزوم برنامه‌ریزی مطالعاتی و جذب سرمایه‌گذار در فرودگاه آبادان

مدیر فرودگاه آبادان گفت: با برنامه‌ریزی مطالعاتی و جذب سرمایه‌گذار خصوصی می‌توان شرایط ایده‌آلی را در برنامه‌های بلندمدت و کوتاه‌مدت این فرودگاه ایجاد کرد.

خبرگزاری فارس: لزوم برنامه‌ریزی مطالعاتی و جذب سرمایه‌گذار در فرودگاه آبادان

به گزارش  عصر آبادان، پیش از ظهر امروز، محمدرضا رضایی مدیر فرودگاه آبادان به همراه معاون خود با هاشم سیاحی شهردار مینوشهر دیدار کرد و مذاکراتی مثبت در زمینه احیا و ایجاد فضای سبز انجام شد.

رضایی در این دیدار که در محل شهرداری مینوشهر انجام شد اظهار کرد: با توجه به قرار گرفتن فرودگاه در حوزه شهرداری مینوشهر تعامل و همکاری‌های برون سازمانی اصل تحقق اهداف است.

وی اضافه کرد: با توجه به پتانسیل و ظرفیت‌های بالای فرودگاه آبادان تلاش مجموعه فرودگاه سرعت بخشیدن به زیباسازی و ترمیم ظاهر و ایجاد فضای سبز است.

مدیر فرودگاه آبادان خاطر نشان کرد: همجواری فرودگاه با مینوشهر، منطقه‌ای با پتانسیل‌ها و استعدادهای بالقوه و قطب گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند فرصت و امتیازی ویژه است.

رضایی همچنین در زمینه ایجاد و احیای فضای سبز بلواری ورودی فرودگاه و محوطه ورودی فرودگاه از شهرداری درخواست همکاری کرد و با تاکید بر تغییر ساختار ظاهری فرودگاه گفت: فرودگاه آبادان دارای ظرفیت‌های مناسبی است که با برنامه‌ریزی مطالعاتی و جذب سرمایه‌گذار خصوصی می‌توان شرایط ایده‌آلی را در برنامه‌های بلندمدت و کوتاه‌مدت آن ایجاد کرد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: با ارائه راهکارهای مناسب و استراتژیک می‌توان با ایجاد یک سری تغییر و تحول از این ظرفیت به خوبی بهره برد ضمن آنکه شرایط فیزیکی و ساختار ظاهری فرودگاه آبادان باید بهبود یابد.

منبع: فارس