تاریخ انتشار خبر: ۲۴ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۱۰:۲۴:۴۴
کد مطلب : 45652
فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروی مسلح کشور

لشکرهای مبارز تحت عنوان سپاه ملی برای مبارزه با داعش در عراق آماده هستند

عصر آبادان: فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروی مسلح کشور گفت: لشکرهای مبارز تحت عنوان سپاه ملی برای مبارزه با داعش در عراق اماده هستند.

s_bagherzadeh

به گزارش خبرنگار عصر آبادان سردار پاسدار “سید محمد باقرزاده” روز یکشنبه در آیین ورود پیکر ۷۰ شهید دفاع مقدس از مرز شلمچه در بین خانواده شهدا، مردم خرمشهر و تنی چند از مسوولان استانی و محلی این شهر افزود: با الگو از دفاع مقدس هم اینک در عراق نیروهای فراوانی در هر استان عراق لشکرهایی مثل لشکرهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تحت عنوان سپاه ملی برای مبارزه با داعش در حال سازماندهی و آموزش هستند.

وی بیشترین نیروهای رزمنده در مقابل داعش را را در شهر بصره عنوان کرد و گفت: امروز هر جای عراق مردم صبور، صمیمی و ولایی و عاشق انقلاب اسلامی قدردان حمایت و زحمات جمهوری اسلامی ایران هستند و به حمدالله پیام ملت ایران به همه جای عراق رسیده و تمثال های مقام معظم رهبری زینت بخش خیابان های بغداد شده است.

سردار پاسدار باقرزاده گفت: امروز عراق در مقابله با تروریست داعش به فرمان ولی امر مسلمین و تحت لوای مرجعیت دینی آماده جنگ هستند.

وی گفت: آیت الله سیستانی با فتوای بلیغ و به موقع توانست این هجمه کور وهابیون و تکفیریون داعش را در نطفه بخشکاند و قبل از اینکه آنها بتوانند سیطره آنچنانی در شهرهای عراق پیدا کنند در همه جبهه ها جا افتاد همانطوری که در سوریه و هرجایی که حزب الله قهرمان لبنان محاصر کرد داعش را منهدم کرد.

سردار باقر زاده اظهار داشت: درس هایی که شهدای ما از عاشورا و دفاع مقدس گرفتند به ملت فلسطین منتقل شد و امروز لجوج ترین دشمنان آمریکایی جنایت کار در یک درماندگی بزرگ داعش نشانه درماندگی آمریکا در مقابله با انقلاب اسلامی و تفکر امام خمینی(ره) است.

وی اظهار داشت: به فرمایشات امام راحل این شهدا منطق شرف و عزت ایران اسلامی هستند و جنگ ما فتح فلسطین را به همراه خواهد داشت و واقعا امروز جلوه بارز این نگاه امام را در پیش بینی های امام را پرتو فداکاری شهدای ما محقق شده است.

وی گفت: شاهد هستید که مقاومت دلیر مردان در مقابل دشمن صهیونیستی حمایان آنها ایستادند و رمز پیروزی خون بر شمشیر یک بار دیگر نشان دادند که اینکه ملتی که با دست خالی در مقابل دشمن مرغوب نشود و بر سر حقانیت خود ایستادگی کنند.

وی در پایان گفت: خدا را شاکریم که به برکات شهدای دفاع مقدس و درس هایی که این شهدا داشتند به ملت عراق، سوریه، لبنان و در سطح جهان اسلام انتقال یافت و امیدواریم خبرهای خوشی در آینده خواهید شنید.