تاریخ انتشار خبر: ۲۶ , خرداد, ۱۳۹۳ | ۰۰:۱۷:۱۵
کد مطلب : 32835
سوء استفاده خبرنگار بازداشت شده از خانواده ستار بهشتی/

مادر ستار بهشتی: صبا آذرپیک مزاحم ما می شد

سایت سحام نیوز اخیرا در مطلبی به نقل از مادر ستار بهشتی نوشته است: از یکی از دستگیر شدگان روزهای اخیر پس از مراسم چهلم فرزندم درخواست کردیم برای ما مزاحمت ایجاد نکرده و در آینده نیز در منزل ما تردد نکند.

مادر ستار بهشتی: صبا آذرپیک مزاحم ما می شد

سایت سحام نیوز متعلق به یکی از سران فتنه اخیرا در مطلبی به نقل از مادر ستار بهشتی نوشته است:

” اخیراً مطلع شدم که برخی از سایت‌ها و پایگاه‌های اطلاع رسانی ، مطالب خلاف واقعی را با انتساب به  ستار بهشتی – فرزند مرحومم – منتشر کرده‌اند که لازم دیدم برای جلوگیری از فریب اذهان عمومی آن را با مردم عزیزم در میان بگذارم.
در این اخبار ، یکی از دستگیر شدگان روزهای اخیر را « فعال در زمینه اطلاع رسانی و پیگیری پرونده فرزند جان‌ باخته ام » معرفی کرده‌اند که نه‌ تنها با واقعیت موجود هیچ تناسبی ندارد ، بلکه پس از مراسم چهلم فرزندم ، از فرد یاد شده درخواست کردیم برای ما مزاحمت ایجاد نکرده و در آینده نیز در منزل ما تردد نکند .
وی همچنین گفته است: ذکر دلایل این درخواست هم در این نوشته کوتاه نمی‌گنجد و فعلاً هم قصد بازگویی آن مسائل تلخ را ندارم ، اما بدانید و آگاه باشید ، آنچه که در پشت پرده اتفاق افتاد با آنچه که به آن تظاهر شد ، تفاوت‌های آشکاری دارد…
نکته ای که مرا بر آن داشت تا این مطلب کوتاه را بازگو کنم ، سوء استفاده جریاناتی خاص از نام فرزندم برای مقاصد خبری و اطلاع رسانی خویش است و امید دارم با این توضیح ، اهداف بعدی این پروژه  ناکام بماند.
وی در ادامه گفته است: “از فرزندان عزیزم در رسانه‌های مختلف خاضعانه تقاضا می‌کنم ، نسبت به انتشار مطالب منتسب به خانواده ستار بهشتی ، دقت بیشتری را داشته باشند.
گفته می شود خبرنگار بازداشتی با ایجاد مزاحمت و اصرار های پی در پی از خانواده ستار بهشتی اطلاعاتی را می گرفته و این اخبار و اطلاعات را با تغییرات گسترده به رسانه های معاند جهت بهره برداری می داده است. 
انتهای پیام