تاریخ انتشار خبر: ۱۸ , آبان, ۱۳۹۵ | ۱۸:۵۸:۲۲
کد مطلب : 126487

ماشین های لوکس سوپر استارهای کم سن وسال سینما! +تصاویر

ماشین های لوکس سوپر استارهای کم سن وسال سینما

ماشین های لوکس ماشین های لوکس سوپر استارهای کم سن وسال سینما! +تصاویر

جاستین بیبر- فیسکر کارما

ستاره مشهور پاپ ، جاستین بیبر به هیچ وجه با اتومبیل های شاخص بیگانه نیست. او تصادف کوچکی نیز با یک اتومبیل مشکی فراری F430 داشت که از دوستش یوشر قرض گرفته بود. او همچنین صاحب یک کادیلاک CTS-V به سبک بتمن است.او اتومبیل فیسکر کارما را به عنوان یک هدیه از مدیر برنامه هایش اسکوتر بران دریافت کرد و به خاطر سرعت بالا نیز در جولای ۲۰۱۲ جریمه شد.

 

 

 

 

زاک افرون- پورشه کاین
این خواننده و بازیگر بی شک در دسته دوستداران اتومبیل های آئودی قرار دارد. او اخیرا صاحب یک اتومبیل A6 و S6 و… بوده و در سال ۲۰۱۱ نیز یک کوپه S5 داشت. در این تصویر او با همکار بازیگرش ونسا هادجنز در اتومبیل کرایه ای اش پورشه کاین دیده می شود. این اتومبیل بیشتر مخصوص جاده است و همچنان یکی از اتومبیل های رایج در بین هالیوودی ها باقی مانده است.

 

 

 

مایلی سایرس – مرسدس بنز

SL550
مایلی زمانی که دختر کوچکتری بود بیشتر با اتومبیل های دخترانه تر رانندگی می کرد، به گزارش پارس ناز مانند اتومبیل پورشه کاین GTS مادرش یا اتومبیل کوچک و سیاه رنگ تویوتا پریوس خودش که معتقد بود اتومبیلی است که بسیار با محیط دوست سازگار است. ولی اکنون مایلی سایرس که خانمی بزرگ تر شده است مرسدس بنز SL550 نظیر مدل سیاه رنگ تصویر و یا مدل سفید آن را که در اوایل سال ۲۰۱۲ خریداری کرد را سوار می شود.

 

 

 

سلنا گومز- فورد اسکیپ هیبرید
در سال ۲۰۰۸، زمانی که هنوز سلنا به سن قانونی رانندگی نرسیده بود به این اتومبیل اشاره کرد. در سال ۲۰۰۹ او تصمیم گرفت که اولین اتومبیلش اسکیپ باشد و گفت :”بیشتر مردم آن را ماشین مادر اسکوتر می خوانند ولی من فکر می کنم اتومبیل ایمنی است.”، رویای این خواننده به حقیقت پیوست و در سال ۲۰۰۹ صاحب یک فورد اسکیپ نقره ای شد.

 

 

 

ونسا هادجنز- آئودی S4 کابریولت
همانند نامزد سابقش زاک افرون ، این بازیگر نیز به اتومبیل های آئودی وفادار است و خودش دو اتومبیل S4 و S5 دارد. در سال ۲۰۰۸ نیز او یک لکسوس ۴۰۰h داشت که اولین اتومبیل لوکس هیبرید SUV محسوب می شود. او تاکنون چندین تصادف مکرر داشته که هیچ یک جدی نبوده ولی همگی آنها خجالت آور بوده است.

 

 

 

اشلی تیسدل – پورشه باکستر

S
سلیقه اشلی کمی با آنچه که به نظر می رسید تفاوت داشت و این ستاره یک پورشه باکستر را به عنوان اتومبیل شخصی اش انتخاب کرده است. این اتومبیل کمی از مدل قبلی او کوچک تر است ولی یک گام در انتخاب اتومبیلی همانند ستاره ها جلوتر است. در این تصویر تیسدل همراه همکار بازیگرش ونسا هادجنز دیده می شود.