تاریخ انتشار خبر: ۱۰ , آبان, ۱۳۹۳ | ۱۴:۱۶:۰۱
کد مطلب : 52006
معاون سیاسی شورای ائمه جمعه:

ماهواره گرگ درنده‌ای که به جان خانواده‌ها افتاده/قوام زندگی در بستر دین تعریف شده است

حجت الاسلام و المسلمین ابوالقاسم علیزاده با بیان اینکه دشمنان با تزریق خوراک های مسموم در قالب سریال های زنجیره ای، تبلیغات رنگارنگ، تجمل گرایی به کیان خانواده ضربه وارد می کنند، گفت «ماهواره گرگ درنده ای است که به جان بنیان خانواده ها افتاده است».

ماهواره گرگ درنده‌ای که به جان خانواده‌ها افتاده/قوام زندگی در بستر دین تعریف شده است

به گزحجت‌الاسلام ابوالقاسم علیزاده معاون سیاسی شورای ائمه جمعه در گفت‌وگو با خبرنگار طنین یاس در خصوص نقش ماهواره در فروپاشی بنیان خانواده و انحرافات اخلاقی اظهار داشت: خانواده یک نهاد و پایه اساسی در زندگی اجتماعی است و در جوامعی که پای بندی به ارزش های اسلامی بیشتر است، جایگاه خانواده بسیار بالا است و این در حالی است که متأسفانه به بنیان خانواده آنچنان که باید اهمیت داده شود، نگاه نمی شود.

معاون سیاسی شورای ائمه جمعه گفت: اگر تا کنون حیات خانواده با وجود تمام کارشکنی ها و حجمه ها علیه این نهاد مهم ادامه دارد، مدیون خانواده های سنتی و مذهبی و با اصالت هستیم و اگر بخواهیم این نهاد با قدرت حفظ شود و به کار خود ادامه دهد باید خانواده را دریابیم.

حجت الاسلام علیزاده با بیان اینکه در گذر زمان خانواده مظلوم واقع شده است، اظهار داشت: بیشترین آسیب ها از سوی دشمن است که باید خانواده را در برابر این آسیب ها واکسینه کنیم. سهولت در ازدواج امری بسیار جدی است، چرا که با بالا رفتن نرخ ازدواج به تبع، آسیب ها نیز کمتر خواهد شد البته باید به این نکته توجه داشت که ازدواج با شناخت کامل انجام شود.

این کارشناس مسائل دینی با بیان اینکه صداقت از مهم ترین پایه های اساسی زندگی به شمار می رود، افزود: در فرهنگ دینی ما نیز به این امر مهم توجه ویژه‌ای شده است باید گفت تمام آموزه‌هایی که موجب قوام زندگی می شود در بستر دین است و دشمن این موضوع را به خوبی فهمیده است و سعی می‌کند با ابزارهای مختلف این آموزه‌ها را از بین ببرد.

وی ادامه داد: دشمنان با تزریق خوراک های مسموم در قالب سریال‌ها، تبلیغات رنگارنگ، تجمل گرایی به کیان خانواده ضربه وارد می‌کنند که ابزار آنها ماهواره، اینترنت و شبکه های اجتماعی است در اینجا می توان اذعان داشت «ماهواره گرگ درنده ای است که به جان بنیان خانواده ها افتاده است».

معاون سیاسی شورای ائمه جمعه در ادامه تأکید کرد: حتی با وجود این حجمه عظیم علیه بنیان خانواده می‌توان گفت هنوز خانواده ها خود می توانند توطئه دشمنان را شناخته و آن را خنثی کنند و در این بین وظیفه صاحب نظران و کارشناسان و رسانه ها این است که خانواده ها را از آسیب هایی که برنامه های مبتذل ماهواره ای به دنبال دارد، آگاه سازند.

انتهای پیام/خ