تاریخ انتشار خبر: ۴ , بهمن, ۱۳۹۲ | ۱۶:۵۸:۲۱
کد مطلب : 16273
آیت الله موسوی جزایری:

ما از دست مدیران نالایق به خدا شکایت می کنیم/به رییس جمهور و وزیر اطلاعات هشدار می دهیم که به داد این استان برسند

عصر آبادان :نماینده ولی فقیه در خوزستان اظهار داشت: مدیران باید از عواقب کارهای خود بترسند چرا که آمار بیکاری در استان خوزستان شکل وحشتناکی به خود گرفته است.

به گزارش عصر آبادان به نقل از رهیاب نیوز  آیت الله سید محمدعلی موسوی جزایری، ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه اظهار داشت:رییس صندوق سرمایه گذاری ملی اعلام کرده که ۲۰ میلیارد دلار برای توسعه بخش خصوصی و اعطای وام به متقاضیان در این بخش در نظر گرفته شده است

وی افزود: متأسفانه خوزستان با وجود این‎که نرخ بیکاری بیشتری نسبت به دیگر استان های کشور دارد از  این تسهیلات استفاده نکرده و همچنان از دیگر استان های کشور عقب تر است.

امام جمعه اهواز گفت: احساس می شود هیچگونه مقررات انضباطی مورد نظر اسلام درباره برخورد با مدیران کم کار و ضعیف وجود ندارد.

نماینده ولی فقیه در خوزستان تصریح کرد: نمی دانم چرا این اتفاقات در استان های دیگر پیش نمی آید و به وسیله مردم سرمایه گذاری های کلان صورت گرفته و بخش عظیمی از جوانان بیکار مشغول به کار می شوند.

آیت الله موسوی جزایری  اظهارداشت: ما از دست مدیران نا لایق به خدا شکایت می کنیم این مدیران باید از عواقب کارهای خود بترسند چرا که آمار بیکاری در استان خوزستان شکل وحشتناکی به خود گرفته است.

وی با اشاره به وجود سرمایه های بزرگ ملی در خوزستان گفت: براساس آمارهای سرمایه گذاری در بخش خصوصی، استان خوزستان از استان های گمنام کشور نیز عقب تر بوده و این در حالی است که نرخ رشد بیکاری در استان نگران کننده و در برخی از شهرها وحشتناک است.

امام جمعه اهواز با اعلام این که ما به رییس جمهور و وزیر اطلاعات هشدار می دهیم که به داد این استان برسند تأکید کرد: استاندار خوزستان باید پیگیر این موضوع بوده، با کارشکنان اقتصادی در استان برخورد کند و اگر موانعی وجود دارد آنها را برطرف کند.