تاریخ انتشار خبر: ۵ , مهر, ۱۳۹۳ | ۱۶:۵۲:۲۷
کد مطلب : 46855
به مناسبت سالروز شکست حصر آبادان

مجتمع چند منظوره بخش مرکزی آبادان به بهره‌برداری رسید

به مناسبت سالروز شکست حصر آبادان، مجتمع چند منظوره شهدای طره بخاخ از بخش مرکزی آبادان به بهره‌برداری رسید.

 
 

 

خبرگزاری فارس: مجتمع چند منظوره بخش مرکزی آبادان به بهره‌برداری رسید
    •  
 

به گزارش  عصر  آبادان، به مناسبت ۵ مهر سالروز پیروزی عملیات غرورآفرین شکست حصر آبادان و با حضور مدیرکل امور بازرسی مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری خوزستان، نمایندگان مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی، فرمانده پایگاه دریایی خرمشهر و آبادان، فرماندار ویژه آبادان، قائم مقام سازمان منطقه آزاد اروند و جمعی دیگر از مسئولان محلی، ظهر امروز بهره‌برداری از مجتمع چند منظوره شهدای طره بخاخ از بخش مرکزی آبادان انجام شد.

این مجتمع در زمینی به مساحت کل ۷ هزار و ۵۰۰ مترمربع و اعتباری معادل ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال احداث و به بهره‌برداری رسیده است.

احداث یک باب زمین چمن مصنوعی با مساحتی معادل ۷۰۰ مترمربع و اعتبار ۵۰۰ میلیون ریال، ساخت و تجهیز ساختمان دهیاری با مساحت ۵۰ متر مربع و اعتبار ۷۵۰ میلیون ریال و ساخت و تجهیز بوستان کودک با مساحتی معادل یک‌هزار و ۶۰۰ مترمربع و اعتبار ۶۹۰ میلیون ریال از جمله بخش‌های احداث شده در این مجتمع به شمار می‌رود.

ساخت پیاده‌رو و باغچه و فضای سبز با مساحت یک هزار و ۲۰۰ متر مربع و اعتبار ۸۰۰ میلیون ریال و ایجاد راه‌های دسترسی و پارکینگ آسفالتی به مساحت ۸۰۰ مترمربع و اعتباری بالغ بر ۴۰۰ میلیون ریال و تهیه و نصب روشنایی معابر و پیاده‌روهای پارک به مبلغ ۶۰ میلیون ریال دیگر بخش‌های این مجتمع را تشکیل می‌دهند.

 منبع: فارس