تاریخ انتشار خبر: ۲۶ , آذر, ۱۳۹۳ | ۰۶:۰۲:۴۲
کد مطلب : 59775
رئیس پلیس راهور کشور در شلمچه:

محدودیت ترافیکی خودروهای سنگین در محورهای مواصلاتی به مرزها/احتمال یک طرفه شدن مقطعی برخی جاده ها

پلیس تا بازگشت زائران عزیز به شهرهای خود به فعالیت‌ هایش ادامه خواهد داد.

 

به گزارش عصر آبادان ،  به نقل از نسیم خرمشهر،رئیس پلیس راهور کشور در بازدید از مرز شلمچه وضعیت ترافیکی مرزهای خوزستان را پر حجم اما روان اعلام کرد و گفت:تمهیدات و محدودیت‌های ترافیکی تا کامل شدن بازگشت زائران ادامه دارد.

سردار مؤمنی در گفتگو با خبرنگار ما در شلمچه گفت: ایجاد ترافیک در محدوده شلمچه و چزابه امری اجتناب‌ناپذیر می‌باشد ولی با وجود پر حجم بودن ترافیک در این محور ، بازگشت زائرین به شهرها و استان‌های خود بسیار روان انجام می‌گیرد.

وی افزود: درخواست ما از رانندگان و همچنین زائرینی که با خودرو شخصی به مرزهای کشور مراجعه نموده‌اند این است که به هیچ عنوان با خستگی و خواب‌آلودگی رانندگی نکرده و اصراری به رسیدن زودهنگام به مقاصد خود را نداشته باشند.

رئیس پلیس راهور کشور از راه‌اندازی قرارگاه ترافیک اربعین خبر داد و افزود: با تجمیع مدیریت دستگاه‌های مختلف از جمله اورژانس، هلال‌احمر ، شهرداری‌ها و پلیس در قرارگاه ترافیک اربعین و کنترل مسیرهای منتهی به سه مرز اصلی کشور تا پایان ماه صفر و بازگشت زائران عزیز به شهرهای خود به فعالیت‌های خود در این قرارگاه ادامه خواهیم داد.

سردار مؤمنی در ادامه گفت: محدودیت‌های ترافیکی جهت تردد برخی خودروها از جمله خودروهای سنگین در محورهای مواصلاتی به قوت خود موجود می‌باشد و ممکن است طبق تصمیمات اتخاذشده در قرارگاه ترافیکی به یک طرفه نمودن مقطعی برخی جاده‌ها در صورت نیاز اقدام نماییم.

وی خاطرنشان کرد: حضور سازماندهی نشده برخی خودروهای حمل‌ونقل شهری یا اتوبوس در محورهای پر تردد باعث ایجاد حجم ترافیک در محورهای مواصلاتی می‌گردد.