تاریخ انتشار خبر: ۳ , آذر, ۱۳۹۴ | ۲۲:۴۰:۰۱
کد مطلب : 104081
یک ماه از خرابی خط تلفن مشترک گذشت؛

مخابرات آبادان و ثبت یک رکورد شگفت انگیز! /مشترک مورد نظر همچنان بوق ندارد

عصر آبادان: به نظر می رسد مخابرات آبادان برای رفع خرابی تلفن مشترک به زمانی بیش از یک ماه نیاز دارد.

image382218

به گزارش عصر آبادان ؛ یک شهروند آبادانی در گفت و گو با خبرنگار ما بابت تعلل و سهل انگاری شرکت مخابرات در رفع خرابی تلفن ثابت خانه اش انتقاد کرد.

وی می گوید: نزدیک به یک ماه پیش به دلیل قطعی تلفن ثابت واحد مسکونی خود با شماره تلفن ۱۱۷ واحد خرابی تلفن مخابرات تماس گرفته و شماره تلفن خود را ثبت کردم.

این شهروند ادامه داد: از آن زمان تا کنون هیچ اتفاقی نیفتاده و علیرغم اینکه در همان روزهای اول پیگیر موضوع بودم اما همچنان خط تلفن ما بوق ندارد و معلوم نیست این مهم باید تا کی ادامه داشته باشد.

وی می افزاید: قطعی این تلفن هزینه های جانبی بسیاری برای ما به همراه داشته و دارد.ما از اینترنت شرکت مخابرات بهره می بردیم که با این اوصاف شارژ ماهیانه ما تلف شده است.علاوه بر این به دلیل ضرورت استفاده از اینترنت مجبور به جایگزین کردن دیتای اپراتورهای همراه شده ایم که به دلیل کیفیت پایین و بالا بودن نرخ تعرفه های آن ، هزینه های به مراتب بالاتری را به خانواده ما تحمیل کرده است.

البته شهروند ناراضی از مخابرات آبادان این را هم اضافه کرد که در همان روزهای اول یکی از کارکنان مخابرات را در حال کار کردن روی پست مخابراتی نزدیک به خانه شان دیده و خرابی تلفن خود به او یادآور شده اما گویا وی اعلام می کند که برای کار دیگری مراجعه کرده است ومی گوید اگر فرصت کنم کار شما را هم انجام خواهم داد!

با این اوصاف به نظر می رسد مخابرات آبادان در آستانه ثبت یک رکورد مثال زدنی و شگفت انگیز است.وقتی این شرکت برای رفع خرابی یک خط تلفن ثابت به زمانی حدود یک ماه و شاید بیشتر نیاز دارد ، دست یابی به این مهم ، دور از ذهن نخواهد بود.

گفتنی است به جز خطوط تلفن ثابت ، اپراتورهای همراه نیز در ارائه خدمات به ویژه در زمینه دیتا و اینترنت از کیفیت لازم برخوردار نیستند و نارضایتی هایی در میان مردم به همراه داشته است.

 

 1. mehdi گفت:

  اقا اصلا کسی نیست که رسیدگی کنه تلفن ۲۰۱۱۷هم که بعد ثبت شماره تلفن خراب بهت میگه خط شما قطع میباشد هههه ممنون که گفتی قطعه نمیدونستم خلاصه اصلا کسی نمیگه تو کی هستی به هر حال دمتون گرم خوب مفت خور هایی تو مخابرات هست.ممنون از بروبچ مخابرات

 2. ناشناس گفت:

  بله ،،،، ایقد اذیت کردن مارو که با وجود دو خط تلفن ثابت از خیر تلفن گذشتم ،،،جالبش اینه که بعد دو سال و اندی از مخابرات برام پیامک اومده که هزینه ۸۸ هزار تومنی رو پرداخت کنم وگرنه اسمم میره تو لیست بدحسابها و خط موبایلم قطع میشه ،،،هم امتیاز خط مصادره میکنن هم پرونده قضائی تشکیل میدن …..
  خدایا ،،،،برم به کی بگم

 3. علی گفت:

  سلام اینکه چیزی نیست خط تلفن ما الان نزدیک یک ساله که قطعه. چندبار با ۱۱۷ تماس گرفتم که میگفت در حال رفع خرابی می باشد. چندین بار هم حضوری به محل اعلام خرابی تلفن (منطقه تانکی ۲) رفتم که متاسفانه اقدامی نشد. الان دیگه کلا دستگاه تلفن رو جمع کردیم چون امیدی به رفع خرابی نداریم و از تلفن همراه استفاده می کنیم

 4. معماری گفت:

  با سلام. رکورد در جایی دیگر به ثبت رسیده…لطفا با مدیر هنرستان علامه جعفری آبادان تماس بگیرید….۹ ماه تلفن مدرسه قطع بود تا اینکه در آبان ماه ۹۴ بواسطه ی پدر یکی از دانش آموزان که در مخابرات آبادان کار می کند بالاخره تلفن مدرسه وصل شد..جالب آنکه همچنان در راهروها و تابلوی اعلانات این هنرستان یک شماره ایرانسل نیز بعنوان شماره مدرسه همچنان دیده میشود…