تاریخ انتشار خبر: ۲۱ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۲۳:۱۳:۴۶
کد مطلب : 24596

مدیران دیپلمه باشگاه های خوزستان از روی کارآمدن یک دکترای تربیت بدنی جلوگیری کردند/فوتبال خوزستان به دست نامادری سپرده شد

دایت ممبینی گفت:نمی خواهم وارد مسائل حاشیه ای شوم تا خدای ناکرده مردم نسبت به فوتبال بدبین شوند و گرنه در روزهای آخر انتخابات مجمع فوتبال استان خوزستان اتفاقاتی افتاد که حتی گفتن آنها هم زشت است

به گزارش عصر ابادان – به نقل از  رهیاب ، هدایت ممبینی کاندیدای ریاست هیات فوتبال خوزستان در خصوص رای نیاوردن در انتخابات مجمع که دیروز برگزار شد در گفت وگو با خبرنگار رهیاب اظهار داشت:نمی خواهم وارد مسائل حاشیه ای شوم تا خدای ناکرده مردم نسبت به فوتبال بدبین شوند و گرنه در روزهای آخر انتخابات مجمع فوتبال استان خوزستان اتفاقاتی افتاد که حتی گفتن آنها هم زشت است ، در این انتخابات من ضرر نکردم این فوتبال خوزستان بود که ضرر کرد و به قول معروف فوتبال به دست نامادری سپرده شد.

وی افزود:وقتی مدیران بزرگترین باشگاههای خوزستان  مدرک دیپلم داشته باشند مطمئنا از روی کار آمدن کسی که دکترای تربیت بدنی دارد جلوگیری می کنند چرا که می دانند در ورزش علمی جایی برای آنها نخواهد بود.

ممبینی اضافه کرد: ما دنبال این بودیم که فوتبال را به صورت علمی در استان برنامه ریزی کنیم ولی این آقایان در روزهای آخر مجمع تلاش زیادی کردند تا رای ها عوض شود

عضو شورای شهر اهواز گفت :باید آگاهی مردم و مجامع ورزشی را به سمت حرفه ای شدن سوق داد باید ساختار هیات فوتبال را عوض کرد تا کسانی که کارشناس این کار هستند و در این رابطه تحصیلات دارند در راس کار قرار گیرند و از آنها استفاده شود.

وی افزود: هیئت فوتبال خوزستان باید از این حالت روزمرگی وسنتی خارج شود و زمینه برای استعدادهای فوتبالی فراهم کند باید تلاش کنیم تا فرهنگ و آگاهی مجامع فوتبالی استان را بالا ببریم تا ورزش را با نگاه تخصصی موردبررسی قرار دهند نه اینکه مثلا یک مدیر سیاسی و امنیتی را سر کار بیاورند.

این داور سابق بین الملی فوتبال تصریح کرد: آنچه جامعه را می سازد استعدادهایش می باشد نه انتخاب هایش. ولی متاسفانه ما  معمولا در انتخابات مشکل داشته ایم در همین انتخابات مجمع فوتبال خوزستان  اعضا تحت تاثیر یک سری مسائل بیرونی قرار گرفتند و آن ۱۴ رای که به بنده داده شد یک رای قلبی و بر اساس احساس فوتبالی بود

 

گفتنی است انتخابات رئیس هیئت فوتبال خوزستان صبح دیروز با حضور رئیس فدراسیون کشور، مسئولان هیئت‌های ورزشی و مسئولان تیم‌های حاضر در لیگ بر‌تر حضور دارند برگزار شد.

نامزدهای این انتخابات عبارت از هدایت‌الله ممبینی، منصور قمر و کاظم طالقانی بودند که منصور قمر از این انتخابات انصراف داد.

کاظم طالقانی با ۳۶ رای به سمت ریاست هیات فوتبال خوزستان رسید و ممبینی با ۱۴ رای از دور رقابت خارج شد.