تاریخ انتشار خبر: ۱۸ , آبان, ۱۳۹۴ | ۱۰:۰۲:۳۳
کد مطلب : 103200
طی حکمی از سوی مدیرعامل فرودگاه‌های کشور ؛

مدیرعامل جدید فرودگاه آبادان منصوب شد+حکم

عصر آبادان:طی حکمی از سوی مدیر عامل شرکت فرودگاه‌های کشور غلامرضا دهقانی زاده مدیر فرودگاه بین المللی آیت الله جمی آبادان شد.

Abadan-Airport1

به گزارش عصر آبادان، بنا بر ابلاغ رحمت الله مه آبادای مدیرعامل شرکت فرودگاه‌های کشور، غلامرضا دهقانی‌زاده به به سمت مدیر فرودگاه آبادان منصوب شد.

این ابلاغ دو ساله بوده و پیش‌تر نیز محمد رضا رضایی مدیریت فرودگاه آیت الله جمی آبادان را بر عهده داشت که چندی پیش به عنوان مدیرکل فرودگاه‌های خوزستان منصوب شد.

متن ابلاغ خطاب به غلامرضا دهقانی‌زاده بدین شرح است:

انتظار دارد به مدد الهی و با استفاده کامل از ظرفیت‌های در دسترس و هماهنگی لازم با سازمان منطقه آزاد اروند، تمام توان و تجارب خود را در راستای پیشبرد اهداف شرکت فرودگاه‌های کشور و برنامه‌های توسعه شهرهای مقاوم و قهرمان پرور آبادان و خرمشهر، با تأکید بر اجرای دقیق مأموریت‌های زیر به‌کار گیرید:

استقرار سیستم مدیریت ایمنی و نظام ارزیابی عملکرد و بهبود فرآیند مستندسازی در فرودگاه و واحدهای ستادی تابعه.

ارتقاء سطح خدمات فرودگاهی و هوانوردی در جهت جلب رضایت و پاسداشت حقوق شهروندی مسافران و دیگر ذینفعان با تأکید بر تعامل لازم با فرودگاه‌های اطراف و پایش فرودگاه‌های رقیب منطقه و هماهنگی مؤثر با شرکت‌های هواپیمایی، نیروهای نظامی و انتظامی و دیگر نهادهای عامل در خدمات فرودگاهی و بهینه سازی فرآیندها.

ارتقاء سطح فرهنگ، اخلاق و دیسیپلین حرفه‌ای، توسعه کار تیمی، افزایش سطح مهارت‌ها و بهبود شرایط کاری «منابع انسانی متخصص» ضمن تأکید بر شناسایی و پرورش نیروهای مستعد و جوان باهدف همتاپروری و کادرسازی.

نگهداری اصولی زیرساخت‌های موجود و بهره‌برداری مؤثر و اقتصادی از ظرفیت فرودگاهی و فضای تحت کنترل، توسعه کسب‌وکارها و وصول به‌موقع درآمدها، باهدف حفظ و افزایش ثروت سهامداران ضمن تأکید بر انضباط مالی، اجتناب از هرگونه اتلاف منابع، رعایت دقیق قوانین و مقررات ناظر و هماهنگی کامل با ستاد شرکت.

پیگیری لازم جهت اجرای مناسب طرح‌های توسعه فرودگاه آبادان با تأکید بر بهسازی و توسعه هر چه سریع‌تر فضاهای ترمینالی.

بدیهی ست عملکرد آن مدیریت بر اساس شاخص‌های ناظر بر مأموریت مذکور، هر شش ماه توسط این‌جانب موردبررسی قرارگرفته و همه حوزه‌های ستادی و فرودگاهی شرکت نیز موظف به همکاری کامل و حمایت‌های همه‌جانبه از آن مدیریت جهت تحقق مأموریت‌های دیگر برنامه‌های ابلاغی خواهند بود.