تاریخ انتشار خبر: ۲۳ , آبان, ۱۳۹۵ | ۱۷:۲۰:۰۶
کد مطلب : 127100

مربی آبادانی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران تجلیل شد

درآئینی از سوی کانون پیشکسوتان آبادان، «عباس هاشمپور» مربی آبادانی تیم ملی فوتبال ساحلی در محل این کانون مورد تجلیل قرار گرفت.

مهدی تاج و تیم ملی فوتبال ساحلی ایران

مهر، مدیرعامل کانون پیشکسوتان آبادان پیش از ظهر امروز در این آئین گفت: به عنوان یک آبادانی خوشحالیم که یکی از مربیان این شهر در کادر فنی تیم ملی فوتبال ساحلی جای دارد که توانسته همراه این تیم به افتخارات زیادی دست یابد.

محمد سعدونی زاده افزود: بدون شک هاشمپور از مربیانی است که می تواند الگوی خوبی برای دیگر مربیان و جوانان باشد. هاشم پور از فوتبال بدنه این شهر است که به مدارج عالی دست پیدا کرد که جای تقدیر دارد.

وی از هاشمپور خواست تا تجربیات خود به بازیکنان تیم ساحلی شهر آبادان انتقال دهد و آنها را در حد لیاقتشان در لیگ برتر چهره کند.

یکی از اعضای کانون پیشکسوتان فوتبال آبادان نیز در ادامه این آئین گفت: هاشمپور از جمله بازیکنان آبادانی بود که برای اعتلای نام آبادان و ایران تلاش کرده و باز هم این کوششها ادامه دارد.

نصراله بم زاده افزود: انتظار می رود تا نیروهای توانمندی همچون هاشمپور در کنار پیشکسوتان و سایر بچه های این شهر در جهت ارتقای سطح ورزش در شهر بکوشند.

مربی تیم ملی فوتبال ساحلی نیز در ادامه این آئین گفت: افتخار می کنم که آبادانی هستم و از کانون پیشکسوتان که سبب دلگرمی و روحیه بخشیدن به ما هستند، قدردانی می کنم.

عباس هاشمپور با بیان اینکه صحبت کردن با پیشکسوتان به من امید و دلگرمی می دهد، افزود: یک قدردانی ویژه از مردم آبادان دارم که با دعاهای خیرشان سبب شدن تا من اکنون در این جایگاه قرار داشته باشم.

وی با بیان اینکه امید می رود نماینده خوبی از سوی آبادان باشم، اظهار کرد: بزمه، گله داری، مجیدی نظام آزادی و شاه غریب از جمله کسانی بودند که همیشه باعث ایجاد روحیه برای من شدند. مهمتر آنکه در کنار بزرگانی بازی کردم که نماینده شان وحید سلامات الان در کنار ما هستند و  باعث افتخار برای من بود که در آن زمان جایگزین وحید شوم.

هاشم پور تصریح کرد: افتخار می کنم آبادانی هستم و هر کجا باشم این را با افتخار می گویم حتی در گفتگو با رسانه های خارجی وقتی از شهرم پرسیدند گفتم در ایران شهری است بنام آبادان که برزیل ایران نام دارد. این راه را اگر بخواهم طی کنم باز نیاز به حمایت و مشورت پیشکسوتان دارم.

مربی تیم ملی ساحلی گفت: به شخصه به تیم جهان نژادیان علاقه دارم و اولین مربی بودم که کار سازماندهی فوتبال ساحلی را برای این تیم انجام دادم اما اداره شخصی یک تیم ساحلی در ایران بسیار سخت است و نیاز به حمایت همگان اعم از پیشکسوتان و مسئولان دارد، من نیز در حد توان این تیم را کمک می کنم.

هاشمپور افزود: چنانچه از تیم ساحلی جهان نژادیان حمایتهای لازم انجام شود به طور قطع می تواند حرفهای بسیار خوبی برای گفتن در لیگ داشته باشد، امید می رود این تیم سال آینده بتواند شروع خوبی داشته باشد.