تاریخ انتشار خبر: ۲۰ , مرداد, ۱۳۹۳ | ۱۰:۱۱:۵۲
کد مطلب : 38261
امام جمعه آبادان:

مردم ، اقتدار قوه قضائیه را در پرونده مهدی هاشمی دیدند/آمریکا می خواهد نگاه ها را به سمت عراق معطوف کند/رهیاب،گوی سبقت را از پایگاه های خبری خوزستان ربوده است

حجت الاسلام ابراهیمی اظهار داشت:مردم، اقتدار و شجاعت قوه قضائیه را در پرونده مهدی هاشمی به چشم دیدند و درادامه هم ان شالله خواهند دید برخورد با مهدی هاشمی به مردم نشان داد که این گونه نیست که قوه قضائیه فقط با دانه ریزها برخورد کند بلکه دنبال برخورد با دانه درشت ها هم می باشد.

 

 

به گزارش عصرآبادان ،حجت الاسلام ابراهیمی امام جمعه آبادان در گفتگو با رهیاب در خصوص علنی برگزار کردن دادگاه مهدی هاشمی اظهار داشت:آنچه برای ما مهم است اجرای قانون است و قاضی پرونده هرچه تشخیص دهد حتما به صلاح این پرونده است.

وی ادامه داد:اگر بگذارند قاضی براساس اختیارات خودش می تواند  این پرونده را در مسائل اقتصادی علنی برگزار کند و در مسائل امنیتی غیر علنی برگزار کند همه اینها به تشخیص قاضی پرونده است.

امام جمعه آبادان تصریح کرد:  مهم است این است که مردم  می بینند که هرکسی در هر جایگاهی باشد و به هرکسی منسوب باشد اگر تخلفی کند در این نظام پای میز محاکمه کشیده می شود و این باعث می شود تا مردم به شعار عدالت در نظام جمهوری اسلامی امیدوارتر شوند.

وی افزود: مردم، اقتدار و شجاعت قوه قضائیه را در پرونده مهدی هاشمی به چشم دیدند و درادامه هم ان شالله خواهند دید برخورد با مهدی هاشمی به مردم نشان داد که این گونه نیست که قوه قضائیه فقط با دانه ریزها برخورد کند بلکه دنبال برخورد با دانه درشت ها هم می باشد.

حجت الاسلام ابراهیمی با تحلیل شرایط عراق و علت حمله امریکا به مواضع داعش اظهار داشت:با توجه به شکستی که امریکا و اسرائیل در صحنه بین المللی خورده اند امروز دنیا از اقدامات اسرائیل در غزه و حمایت امریکا اعلام انزجار کرده است آنها برای برهم زدن این فضای منفی با حمله به داعش نگاه ها را به سمت عراق معطوف کرده اند.

وی ادامه داد:فتوای مرجعیت وآمادگی مردم برای از بین بردن داعش در عراق مثل آنچه در سوریه شاهدش بودیم باعث شد تا امریکایی ها بترسند که مبادا دنیا باز هم اثر فتوای مرجعیت را ببیند و ابهت و جایگاه مرجعیت شیعه برای جهانیان روشن شود امریکایی ها دنبال این هستند که پیروزی های عراق را به نام خود تمام کنند.

امام جمعه آبادان با تبریک روز خبرنگار در خصوص شبکه اطلاع رسانی رهیاب گفت: رهیاب یکی از پایگاه های خبری موفق بوده است  که در جذب مخاطبین استانی بسیار موفق عمل کرده است

وی افزود:این سایت خبری با ارائه خبرهای مطابق با واقع ونقدهای منصفانه و ارائه پیشنهادهای خوب گوی سبقت را از سایر پایگاه های خبری استان ربوده است.

حجت الاسلام ابراهیمی  در پایان خاطر نشان ساخت:شجاعت در قلم خبرنگاران این پایگاه محسوس است و این باعث شده  تا رهیاب نیوز جزو پایگاه های برجسته کشوری شود سایت رهیاب نیوز  با اینکه در این مدت شاهد بداخلاقی های زیادی بود ولی با بردباری از کنار این برخوردها عبور کرده است و بردباری بالایی از خود نشان داده است.

 

  1. الهه گفت:

    چقدر بده آدم فکر کنه باسواده ولی همه آنهایی که نشستن خلاف آن را متوجه بشن!!!