تاریخ انتشار خبر: ۹ , آذر, ۱۳۹۳ | ۲۳:۰۴:۲۶
کد مطلب : 56706
نماینده مردم اهواز :

مردم اهواز از آب شرب راضی نیستند/رضایت مردم مهم است نه مسئولین

سید شریف حسینی اظهار داشت:اصلا تمام اطلاعاتی که من گفتم فرض کنید غلط است از شما در خواست می کنم سری به غرب اهواز بزنید به ملاشیه، کوی علوی،کیان و خشایار بروید با مردم مصاحبه کنید ببینید آیا آنها از کیفیت آب شرب اهواز راضی هستند؟

 

 

به گزارش عصر آبادان ؛ سید شریف حسینی نماینده مردم اهواز در گفت و گو با خبرنگار رهیاب در خصوص کیفیت آب شرب اهواز و مسئولینی که از کیفیت مطلوب آب می گویند اظهار داشت:اصلا تمام اطلاعاتی که من گفتم فرض کنید غلط است از شما در خواست می کنم سری به غرب اهواز بزنید به ملاشیه، کوی علوی،کیان و خشایار بروید با مردم مصاحبه کنید ببینید آیا آنها از کیفیت آب شرب اهواز راضی هستند؟

وی ادامه داد:ببینید مردم آیا از تصفیه استفاده می کنند یا خیر؟ کیفیت آب قبل از تصفیه را بررسی کنید کیفیت آب شربی که در تصفیه خانه است و کیفیت آب شرب منازل یکی نیست.

سید شریف حسینی تاکید کرد:تولید آب سالم در تصفیه خانه ها صورت می گیرد ولی به دلیل پوسیدگی بسیار زیاد شبکه زیرزمینی لوله ها، آب سالم به خانه ها نمی رسد باید امروز فکر یک اعتبار درستی برای بهسازی و سالم سازی شبکه های فرسوده لوله کشی آب در اهواز باشند.

نماینده مردم اهواز تاکید کرد:نپذیرفتن مسئولین مشکل خودشان است مهم این نیست مسئولی بپذیرد یا خیر بلکه اصل این است که آیا مردم از خدمات راضی هستند؟ نه اینکه یک مدیر از کار خودش راضی باشد.

وی ادامه داد:امروز مردم اهواز از آب شرب راضی نیستند آنهایی که از آب اهواز رضایت دارند با ما در تماس باشند چون تمام آنهایی که با ما صحبت می کنند از آب رضایت مندی ندارند.

سید شریف تصریح کرد:واقعا اگر مردم از آب شرب اهواز راضی هستند ما دیگر به عنوان نماینده اینقدر دنبال این موضوع نباشیم و دنبال موضوعات دیگر برویم و اگر راضی نبودند مسئولین بپذیرند که کیفیت آب مطلوب نیست.

منبع: رهیاب