تاریخ انتشار خبر: ۱۰ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۲۰:۰۱:۳۵
کد مطلب : 22411
آیت الله موسوی جزایری :

مردم کشورمان حرمت ایام فاطمیه را نگه داشته اند/هیچ محدودیتی برای سفر و صله رحم وجود ندارد لکن باید شئونات را رعایت کنند

عصر آبادان :حضرت آیت الله جزایری گفت:البته هیچ محدودیتی در خصوص سفر و انجام صله رحم وجود ندارد لکن مردم عزیز باید شئونات را رعایت کنند و حرمت شهادت ام ابیها حضرت فاطمه (س) را نگه دارند.

  به گزارش رهیاب نیوز، حضرت آیت الله موسوی جزایری نماینده ولی فقیه در استان خوزستان در همایش وحدت مردم شهرک یاسر امیدیه حاضر و در این مراسم به سخنرانی پرداخت.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان در حاشیه این همایش در گفت وگو با خبرنگار رهیاب در خصوص تقارن تعطیلات نوروز با ایام سوگواری حضرت زهرا(س)اظهار داشت:  مردم شریف کشورمان با وجود تقارن ایام فاطمیه با عید نوروز ، حرمت این ایام را به خوبی نگه داشتند و انتظار می رود تا پایان ایام فاطمیه دوم حق حضرت فاطمه زهرا (س) را نیز به شایستگی ادا کنند .

حضرت آیت الله جزایری افزود:البته هیچ محدودیتی در خصوص سفر و انجام صله رحم وجود ندارد لکن مردم عزیز باید شئونات را رعایت کنند  و حرمت شهادت ام ابیها حضرت فاطمه (س) را نگه دارند.

امام جمعه اهواز در خصوص برگزاری همایش وحدت و حضور در جمع اهالی شهرک یاسر امیدیه اظهار داشت : واقعا همایش خوبی بود و من جا دارد از امام جمعه شهرستان سپاسگزاری کنم و یک جمله هم در اینجا خطاب به مردم امیدیه و بالاخص اهالی شهرک یاسر ایراد کنم که حقیقتا شهرک یاسر حجت را بر همه ما تمام کرد چرا که با وجود مشکلات و کمبودها مردم این منطقه با صبر و استقامت پای نظامشان هستند و در مقابل دشمنان انقلاب ایستاده اند و مدافع حریم ولایت هستند .

گفتنی است حضرت آیت الله موسوی جزایری قبل از این با ورود به یادمان شهدای شهرستان امیدیه به مقام شامخ شهدای این شهر ادای احترام کردند و از غرفه های مختلف این یادمان بازدید به عمل آوردند.