تاریخ انتشار خبر: ۲۱ , مرداد, ۱۳۹۳ | ۱۹:۱۶:۲۵
کد مطلب : 38473
در جاده دزفول شوشتر رخ داد:

مرگ بالای تیر چراغ برق+ تصاویر

مردی حدودا ۵۰ ساله بدون مجوز از سوی سازمان برق، جهت امورات برقی بر روی تیر چراغ برق رفته بود که دچار برق گرفتگی شد و در دم جان باخت.

 

 محمد قربان رمضان در گفتگو با خبرنگار دزفول امروز گفت: روز دوشنبه ۲۰ مرداد مردی حدودا ۵۰ ساله بعلت برق گرفتگی روی تیر چراغ برق جان خود را از دست داد.

مسئول روابط عمومی سازمان آتش نشانی دزفول به علت حادثه پرداخت وگفت: فرد حادثه دیده که حدودا ۵۰ سال سن داشت بدون مجوز از سوی سازمان برق، جهت امورات برقی بر روی تیر چراغ برق رفته بود که دچار برق گرفتگی شد و در دم جان باخت.

وی افزود: به دنبال تماسی در ساعت ۱۹:۵۸ دقیقه با سامانه ۱۲۵ این سازمان  مبنی بر برق گرفتگی شخصی بر روی تیر چراغ برق، ستاد فرماندهی عملیات این سازمان سریعا تیم امداد و نجات را به محل حادثه واقع در جاده دزفول شوشتر روبری ذرت خشک کنی  فرستاد  وآتش نشانان به محض رسیدن در محل حادثه اقدام به انجام عملیات امداد نمودند ، ولی متاسفانه شدت برق گرفتگی به حدی بود که قبل از رسیدن امدادگران وی جان خود را از دست داده بود .

قربان رمضان خاطر نشان کرد: آتش نشانان به کمک مامورین اداره برق اقدام به پایین آوردن جنازه وی از روی تیر چراغ برق نمودند و سپس توسط نیرو های ۱۱۵ حاضر در محل انتقال داده شد.

دزفول امروز