تاریخ انتشار خبر: ۲۶ , بهمن, ۱۳۹۳ | ۰۸:۲۳:۰۶
کد مطلب : 73772
در یک خانه ویلایی؛

مرگ عجیب مرد بدشانس هنگام سرقت از یک خانه

به نقل از جوان، عصر روز پنج‌شنبه مأموران کلانتری ۱۶۱ ابوذر در جریان مرگ مشکوک مرد جوانی در خانه‌ای حوالی […]

به نقل از جوان، عصر روز پنج‌شنبه مأموران کلانتری ۱۶۱ ابوذر در جریان مرگ مشکوک مرد جوانی در خانه‌ای حوالی کلانتری قرار گرفتند.

 

دقایقی بعد سرهنگ حجت‌الله مرادی رئیس کلانتری در رأس تیمی از مأموران تجسس کلانتری در محل حادثه حاضر شدند. محل حادثه خانه ویلایی بود که مأموران کلانتری با جسد مردی به نام فرمان داخل خانه روبه‌رو شدند که به طرز مشکوکی جان باخته بود.

 

پس از این  قاضی بستان‌زاده بازپرس ویژه قتل از دادسرای جنایی به همراه عوامل تشخیص هویت و پزشکی قانونی در محل حادثه به تحقیق پرداخت. صاحبخانه که زن سالمندی بود در نخستین تحقیقات گفت: چند ساعت قبل برای انجام کاری از خانه‌ام بیرون رفتم.
لحظاتی قبل به خانه‌ام برگشتم و با کلید در حیاط را باز کردم و وارد حیاط شدم. سپس قصد داشتم در خانه را باز کنم که متوجه شدم شئ سنگینی پشت در است. هر چقدر تلاش کردم موفق نشدم و نتوانستم شئ سنگین را کنار بزنم تا اینکه به کمک همسایه در را هل دادیم و وقتی در باز شد با جسد این مرد جوان روبه‌رو شدیم. خیلی شوکه شده بودم و اصلاً نمی‌دانستم که او در نبود من چطور وارد خانه‌ام شده و همانجا مرده است.

 

مأموران در بررسی جسد مقداری لوازم سرقتی به همراه وسایل و آچارهای مخصوص باز کردن قفل در کشف کردند. بررسی‌های بعدی هم نشان داد مرد فوت شده سارق سابقه‌داری است که هنگام سرقت از این خانه جان باخته است.
پزشکی قانونی هم در نخستین معاینات مرگ سارق جوان را عادی اعلام کرد. مأموران پلیس در گام بعدی از طریق شماره تلفن‌های همراه مرد جانباخته دست به تحقیق زدند که یکی از دوستانش بعد از شناسایی گفت: فرمان مدتی قبل از طریق دوستان ناباب به مواد مخدر معتاد شد. بعد از این شنیدم که برای تأمین مواد مخدر به سرقت روی آورده است. جسد مرد معتاد به دستور قاضی بستان‌زاده برای انجام آزمایشات لازم به پزشکی قانونی فرستاده شد. تحقیقات درباره این حادثه از سوی پلیس ادامه دارد.