تاریخ انتشار خبر: ۱۴ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۱۵:۵۹:۴۷
کد مطلب : 23298

مرگ یک هنرمند بر اثر سوختگی

شیرین شازده احمدی چند روز پس از حادثه سوختگی ۹۷ درصد،جان به جان آفرین تسلیم کرد.

به گزارش عصر آبادان به نقل از دانا، پنج شنبه شب ۷ فروردین ،آتش سوزی در منزل مسکونی شیرین شازده احمدی باعث سوختگی و انتقال او به بیمارستان شده بود.این درحالی بود که شازده احمدی تا روز قبل از این اتفاق به عنوان طراح صحنه و لباس در پروژه «چهارشنبه خون به پا می شود» مشغول فعالیت بود.

او بلافاصله بعد از این حادثه به بیمارستان مطهری تهران منتقل شد و چند روز در همین بیمارستان بستری بود. جراحات وارده آنقدر زیاد بوده که شازده احمدی دچار ۹۷ درصد سوختگی شده بود.

به گفته خانواده او در روزهای ابتدای بستری شدن او، از جمع عوامل پروژه فقط یک بار جانشین تولید به بیمارستان آمده بود و بقیه عوامل اعم از تهیه کننده، سرمایه گذار و کارگردان جویای حال شازده احمدی نبوده اند.

حدود سه هفته قبل نیز اتومبیل اعضای گروه «چهارشنبه خون به پا می شود» که شیرین شازده احمدی هم در آن بود دچار حادثه شد و او به بیمارستان منتقل شده بود.

این هنرمند متاسفانه ساعت ۱۲ ظهر دیروز بر اثر شدت جراحات درگذشت.زمان تشییع پیکر او در روزهای آتی اعلام خواهد شد.

شازده احمدی به عنوان طراح صحنه و لباس در فیلم هایی چون «مرهم»، «هوو»، «شیر و عسل»، «کلاهی برای باران» و … فعالیت کرده بود.

انتهای پیام

 1. roya vaghari می‌گه:

  با سلام و احترام به اطلاع کلیه بستگان دوستان اشنایان و جامعه هنرمندان میرساند: مراسم چهلم هنرمند گرامی مرحومه مغفوره شیرین شازده احمدی ساعت ۱۶:۳۰ روز پنجشنبه ۱۳۹۳/۲/۲۵ بر سر مزار ان مرحومه واقع در بهشت زهرا قطعه هنرمندان برگزار میگردد. تشریف فرمایی شما عزیزان موجب شادی روح ان مرحومه و تسلای دل بازماندگان میگردد. با تشکر

 2. ناشناس می‌گه:

  خدا رحمتش کنه.روحش شاد

 3. شازده احمدی می‌گه:

  تشییع پیکر هنرمند فقید شیرین شازده احمدی روز جمعه مورخ:۱۵/۱/۹۳ ساعت ۹ صبح در قطعه هنرمندان بهشت زهرا برگزار میگردد.
  ضمنا مراسم ختم آن مرحومه مورخ ۹۳/۱/۱۷ ساعت ۱۴:۱۵ الی ۱۵:۳۰ در مسجد جامع الرسول واغع در صعادت آباد مبدان کاج برگزار خواهد شد.
  حضور شما سروران گرامی باعث شادی روح آن مرحومه و موجب تسلی خاصر دل بازماندگان مبیاشد.
  از تمامی دوستان ، آشنایان و … که در این مدت با همراهی خود باعث دلگرمی خانواده مرحومه شدند کمال تشکر را داریم.

  خانواده مرحومه شیرین شازده احمدی