تاریخ انتشار خبر: ۱۰ , فروردین, ۱۳۹۵ | ۱۸:۰۷:۴۳
کد مطلب : 111210

مسئول روابط عمومی منطقه سوم ندسا خبر داد

مسئول روابط عمومی و تبلیغات منطقه سوم نیروی دریایی سپاه گفت: این منطقه به عنوان متولی یادمان عملیات والفجر هشت، به طور متوسط روزانه میزبان ۳۰ هزار زائر کاروان‌های راهیان نور بوده است.

علی عباسی امروز  اظهار کرد: منطقه سوم نیروی دریایی سپاه به عنوان متولی یادمان عملیات والفجر هشت، به طور متوسط روزانه میزبان ۳۰ هزار زائر کاروان‌های راهیان نور بوده که در این میان، استان‌های آذربایجان شرقی و غربی، فارس، تهران و خراسان رضوی بیشترین بازدید کننده را داشته‌اند.

وی ادامه داد: از نکات برجسته و قابل ذکر کاروان‌های راهیان نور، حضور پرنشاط و چشم‌گیر جوانان و نوجوانان در این کاروان‌هاست که گویای علاقه و اشتیاق جوانان امروز به ارزش‌هایی است که جوانان دیروز، جان خود را بر سر اعتلای آن نثار کرده‌اند.

مسئول روابط عمومی و تبلیغات منطقه سوم ندسا خاطرنشان کرد: حضور کاروان‌های مسیحیان ایران، خانواده شهدای مدافع حرم، طلاب خارجی مقیم ایران و جانبازان دفاع مقدس صفای دیگری به جمع راهیان سرزمین نور در یادمان والفجر هشت بخشیده است.

*استقبال گسترده زائران راهیان نور از گشت دریایی

عباسی افزود: یکی از درخواست‌های همیشگی زائران راهیان نور یادمان شهدای والفجر هشت، امکان گشت دریایی در اروندرود و منطقه عملیاتی والفجر هشت بوده است.

وی تصریح کرد: نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به این درخواست لبیک گفته و یک شناور لندی‌گراف به این امر اختصاص داده که با استقبال کاروان‌های راهیان نور مواجه شده است.

مسئول روابط عمومی و تبلیغات منطقه سوم ندسا اظهار کرد: این شناور از شروع کار خود ۲۷ اسفند ۱۳۹۴تاکنون هفتاد بار به زائران سرویس‌دهی و برای بیش از ۳۳ هزار زائر یادمان والفجر هشت امکان گشت دریایی را فراهم کرده است.

عباسی در پایان گفت: راویان دفاع مقدس که خود از رزمندگان عملیات غرورآفرین والفجر هشت بوده‌اند، بر عرشه شناور حاضر بوده و از نزدیک جزئیات عملیات و حماسه‌آفرینی فرزندان حضرت روح‌الله (ره) را تشریح می‌کنند.