تاریخ انتشار خبر: ۱۴ , بهمن, ۱۳۹۴ | ۰۰:۵۰:۲۶
کد مطلب : 107044

مسابقه عصر آبادان برای شهروندان آبادانی به همراه جوایز نفیس/ شماره۱

این وب سایت خبری در نظر دارد با طرح یک مسابقه در میان شهروندان ، آنها را به شرکت در […]

۸۱۳۴۲۳

این وب سایت خبری در نظر دارد با طرح یک مسابقه در میان شهروندان ، آنها را به شرکت در یک فراخوان عمومی برای افزایش سطح مطالبه گری از مسئولان شهری به خصوص شهرداری آبادان دعوت کند.

این مسابقه در چند شماره تقدیم حضور مخاطبان می شود و برای هر کدام از این دوره ها ، جوایز نفیسی تعلق خواهد گرفت.

در مسابقه شماره یک از شما شهروندان آبادانی خواسته می شود در میان همه معابر شهری آبادان اعم از خیابان های اصلی ، فرعی ، بلوارها ، میدان ها ، پل ها و جاده های ساحلی و … جست و جو کرده و تنها سه مورد مناسب و استاندارد را نام برده و از آن برای ما تصویر بفرستند.

به عنوان مثال نوشته شود : بلوار شیرازی از ابتدا تا انتها کنده گی ، دست انداز و چاله ندارد و خطوط راهنمایی و ابزار راهنمایی مناسب نیز در آن نصب شده است.

هر شهروندی بتواند تنها به سه مورد اشاره کرد و همراه آن تصویر به آدرس ایمیل عصر آبادان به آدرس http://info@asreababdan.ir  ارسال کند می تواند از جوایز نفیس این مسابقه بهره مند شود. ضمناً آن دسته از افرادی که دسترسی به ایمیل ندارند می توانند با ارسال یک پیام به شماره ۰۹۳۸۲۶۴۶۵۲۵ ، با ذکر آدرس در مسابقه شرکت کنند.

مهلت شرکت در مسابقه یک هفته پس از انتشار مطلب است  و بعد از آن ضمن معرفی برندگان مرحله قبل، مسابقه شماره بعد طرح خواهد شد.

  1. صداقت می‌گه:

    بازم موسم انتخابات شد… معلوم نیست سرتون تو آخور کدوم کاندیداست که فعلا دیواری کوتاهتر از شهرداری پیدا نکردین
    بقول مثل معروف که همه راهها به رم ختم میشود… در آبادان هم همه انتقادها به شهرداری ختم میشه!