تاریخ انتشار خبر: ۷ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۲۰:۵۷:۰۲
کد مطلب : 42171
پس از 5 ساعت

مسیر راه‌آهن تهران ـ جنوب بازگشایی شد

معاون فرماندار اندیمشک گفت:‌ پس از پنج ساعت و با تلاش کارکنان اداره کل راه‌آهن زاگرس مسیر راه‌آهن تهران ـ جنوب بازگشایی شد.

به گزارش عصر آبادان، امیرحمزه بزرگی امروز  در اندیمشک اظهار کرد:‌ با تلاش کارکنان اداره کل راه‌آهن ناحیه زاگرس و بعد از پنج ساعت، این خط ساعت ۱۸ امروز بازگشایی شد و تردد قطارهای باری و مسافربری در آن آغاز شد.

وی افزود: خروج قطار باری از ریل در تونل ۱۱ ایستگاه شهبازان باعث مسدود شدن این مسیر شده بود که کارکنان اداره کل راه‌آهن زاگرس توانستند قطار را از درون تونل ۱۱ خارج و مسیر را مجدداً بازگشایی کنند.

معاون فرماندار اندیمشک اضافه کرد: با بازگشایی این مسیر تردد قطارها براساس برنامه زمان‌بندی تعیین شده و در ساعت مقرر حرکت خواهند کرد و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

به گزارش خبرگزاری فارس، اداره کل راه‌آهن ناحیه زاگرس در استان خوزستان دارای ۱۲ ایستگاه با حوزه استحفاظی ۲۲۲ کیلومتر نقش مهمی در جابه‌جایی بار و مسافر در شمال خوزستان به تهران و مناطق مرکزی کشور دارد.
منبع: فارس

  1. ناشناس گفت:

    نمایندگان محترم , آیا حتما باید همه قطارها از ریل خارج شود و تمام هواپیماها سقوط کند تا آقای آخوندی وزیر راه و شهرسازی استیضاح شود؟ چرا نمایندگان تصمیم اشتباهشان در مورد ادغام وزارت راه با وزارت شهرسازی را با تصویب طرح تفکیک این دو وزارت خانه اصلاح نمی کنند؟ دیگر چقدر خسارت وارد شود و چند نفر کشته شوند؟ چند هواپیما و قطار ساقط شوند تا شما اقدام کنید؟