تاریخ انتشار خبر: ۱۲ , بهمن, ۱۳۹۳ | ۱۰:۳۹:۵۶
کد مطلب : 71359
معاون فرماندار:

مشعل بازی‌های المیپاد کارگری کشور از آبادان عبور می‌کند

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار آبادان گفت: مشعل نخستین المپیاد ورزش های کارگری کشوری ۱۶ بهمن ماه از شلمچه به آبادان منتقل می شود.

سید محمد مولوی شنبه در نشست هماهنگی عبور مشعل نخستین المپیاد بزرگ ورزشی کارگران کشور در فرمانداری آبادان افزود:مشعل المپیاد ورزشی کارگران ساعت ۱۱ صبح ۱۶ بهمن از میدان فرودگاه آبادان وارد شهر شده و پس از عبور از ایستگاه ۱۲ و ایستگاه ۷ از میدان مقاومت تحویل اکیپ اهواز می شود.

وی اظهار داشت: طبق هماهنگی انجام شده، برخی شخصیت های بارز از تمامی رشته های ورزشی کشور در این آیین حضور می یابند.

مولوی همچنین از تشکیل کمیته های استقبال، امنیتی و ترافیکی برای استقبال از کاروان مشعل ورزشکاران کارگری کشور در آبادان خبر داد و اظهار داشت: توجه به ورزش کارگری باعث ایجاد انگیزه لازم در نسل جوان، تشویق افراد برای روی آوری به ورزش و دمیده شدن روح ورزش در بین مردم می شود.

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار آبادان توجه به ورزش در میان همه اقشار جامعه به ویژه کارگران به عنوان اقشار پرتلاش را راهبرد دولت خواند و گفت: کارگران در تولید، درآمدزایی و گردش چرخه اقتصاد ایران نقش بسزایی دارند.

مشعل المپیاد ورزش های کارگری کشور پس از روشن شدن در شلمچه و عبور از خرمشهر و آبادان طی ۱۸ روز پس از گذشتن از ۱۰ استان کشور به مازندران محل برگزاری این مسابقات منتقل می شود.

برترین های المپیاد کارگران ایران خرداد ماه آینده به جام جهانی ایتالیا اعزام می شوند.

مرجع / ایرنا