تاریخ انتشار خبر: ۲۹ , خرداد, ۱۳۹۵ | ۱۶:۱۸:۱۳
کد مطلب : 114781
نماینده مردم آبادان :

مطرح کردن تغییر اسامی شهرهای خوزستان هیچ ضرورتی ندارد/اشتغال اولویت اصلی مردم است نه تغییر نام چند شهر/دولت نباید بی تفاوت از کنار موضوع حقوق های نجومی عبور کند

غلامرضا شرفی بیان اینکه طرح مسئله تغییر اسامی برخی شهرها در خوزستان یک موضوع حاشیه ای است گفت:با وجود مشکلات عدیده ای که خوزستان با آن دست و پنجه نرم می کند اولویت دادن به چنین موضوعاتی به هیچ وجه صحیح نیست.

غلامرضا شرفی نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با رهیاب با انتقاد از حقوق های نجومی برخی مدیران دولتی اظهارداشت:این مسئله اصلا قابل قبول نیست پرداخت های نجومی به برخی مدیران از یک سو و درآمد کم اقشار وسیعی از مردم از سوی دیگر موجب بی اعتمادی به نظام می شود.
وی ادامه داد:با کدام معیار عقلی و شرعی در حالیکه برخی از مردم دریافتی ۳۰۰ هزار تومان دارند برخی مدیران حقوق ها و پاداش های میلیونی دریافت می کنند آیا این با عدالت اسلامی سازگاری است؟
نماینده آبادان با بیان اینکه باید دولت بی تفاوت از کنار این موضوع عبور نکند گفت:برای اینکه به تخلف پرداخت های میلیونی به برخی از مدیران رسیدگی شود باید از سیاسی کردن این مسئله اجتناب کرد تا در فضایی آرام به این موضوع رسیدگی شود.
وی در بخش دیگری از این گفتگو با بیان اینکه طرح مسئله تغییر اسامی برخی شهرها در خوزستان یک موضوع حاشیه ای است گفت:با وجود مشکلات عدیده ای که خوزستان با آن دست و پنجه نرم می کند اولویت دادن به چنین موضوعاتی به هیچ وجه صحیح نیست.
وی ادامه داد:امروز خوزستان از ساده ترین امکانات محروم است در بیکاری و محرومیت جزو رتبه های بالای جدول هستیم معیشت و اشتغال امروز اولویت اصلی مردم خوزستان است نه تغییر نام چند شهرستان.
شرفی تصریح کرد:نباید با پرداختن به برخی موضوعات حاشیه ای به برخی تعصبات دامن بزنیم که بعد هم نشود مسئله را جمع کرد به جای بزرگ کردن موضوعات حاشیه ای بهتر است همه به دنبال مطالبه مسائل اصلی استان باشیم.
وی اضافه کرد:مطرح کردن تغییر اسامی شهرهای خوزستان هیچ ضرورتی ندارد امروز خوزستانی ها با همین نام ها وبا وجود تمام اقوام خیلی مسالمت آمیز کنار یکدیگر زندگی می کنند امروز آب و نان و اشتغال و تحصیل و بهداشت مردم را نباید فدای موضوعات جزئی کرد.