تاریخ انتشار خبر: ۲۷ , فروردین, ۱۳۹۴ | ۱۳:۳۸:۱۴
کد مطلب : 80328
فرمانده سپاه ولی عصر(عج) خوزستان:

مقاومت ملت در دفاع مقدس امروز۵+۱را پای میز مذاکره کشاند/ شهدای مدافع حرم به تاسی از شهیدسوداگر وارد این عرصه شدند

سردار حسن شاهوار پور اظهار داشت:شهید سوداگر یکی از گنج هایی بود که واقعا گمنام بود باید سردارشهید سوداگر به نسل امروز معرفی شود تا جوانان از این شهدای والا مقام الگو بگیرند.

به گزارش رهیاب سردار حسن شاهوار پور فرمانده سپاه ولی عصر(عج) خوزستان امروز صبح در یادواره شهید احمد سوداگر در اهواز اظهار داشت:معرفی چهره شهدای والا مقام و فرماندهان جنگ همیشه مورد تاکید مقام معظم رهبری بوده است فرماندهان ما با تدبیر و مدیریت انقلابی جنگ هشت ساله را مدیریت کردند و به شهادت رسیدند.

وی ادامه داد:شهدای ما با دست خالی جنگ را با آن کیفیتی که مردم انتظار داشتند پیش بردند و کارآمدی نظام جمهوری اسلامی را در حوزه دفاعی و امنیتی به رخ دشمنان کشیدند.
سردار حسن شاهوار پور تصریح کردند:امروز رئیس جمهور آمریکا_بزرگ مستکبردنیا_می گوید که ملت ایران ۸ سال در جنگ مقاومت کردند ما با این ملت طرف هستیم تسلیم کردن این ملت کار آسانی نیست.
وی اضافه کرد:اگر امروز ۵+۱ پای میز مذاکره می آیند چون مقاومت ملت ما را در ۸ سال دفاع مقدس دیده اند و عزت امروز به برکت مقاومت و ایثار شهدای ماست.
فرمانده سپاه ولی عصر(عج) خوزستان تصریح کرد:شهید سوداگر یکی از گنج هایی بود که واقعا گمنام بود باید سردارشهید سوداگر به نسل امروز معرفی شود تا جوانان از این شهدای والا مقام الگو بگیرند.
وی ادامه داد:شهدایی که امروز در عرصه مبارزه با استکبار در جبهه های عراق و سوریه مجاهدانه می جنگند و به شهادت می رسند این شهدای مدافع حرم به تاسی از شهیدسوداگر و دیگر شهدا وارد این عرصه شدند.