تاریخ انتشار خبر: ۱۶ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۰۸:۴۳:۴۳
کد مطلب : 76078
امام جمعه موقت اهواز :

مویی از سر آیت الله نمر کم شود نماز را در بقیع خواهیم خواند/بعضی ها با پول بیت المال برای لاابالی گری و بدحجابی محفل درست می کنند

حجت السلام حاجتی گفت:اگر می بیند در بعضی از مصادر تصمیم گیری به جوانان ما توصیه می کنند لاابلی باشید بعضی ها در اهواز که پایتخت دفاع مقدس است خوش خوشکشان می شود و تا می توانند کنسرت موسیقی راه می اندازند چون تحلیل این آدم ها اشتباه است برای همین درست تصمیم گیری نمی کنند.

 

 

 

 

به گزارش  عصر آبادان ، حجت السلام حاجتی امام جمعه موقت اهواز در خطبه های نماز جمعه این هفته اهواز با اشاره به تحولات بین المللی اظهار داشت:حوادث بزرگی در حال وقوع است چهره دنیا در حال دگرگون شدن است دشمن در این حوادث ، تحقیر شده است.

وی ادامه داد:چهار سال است امام و قائد ما می فرماید که” در یک پیچ تاریخی بزرگ قرار داریم” باید این پیچ تاریخی و لوازمش را شناخت.

حاجتی تصریح کرد:باید به نگاه امام به دنیا نگاه کرد اما بعضی ها مایوس و سرد هستند بعضی ها از فریز یخچال هم سردتر هستند.

وی ادامه داد:اگر می بیند در بعضی از مصادر تصمیم گیری به جوانان ما توصیه می کنند لاابالی باشید بعضی ها در اهواز که پایتخت دفاع مقدس است خوش خوشکشان می شود و تا می توانند کنسرت موسیقی راه می اندازند چون تحلیل این آدم ها اشتباه است برای همین درست تصمیم گیری نمی کنند.

امام جمعه اهواز تصریح کرد:بعضی ها با پول بیت المال و تصمیم گیرهای اشتباه محفلی برای لاابالی گری،بی قیدی،بدحجابی درست می کنند باید اینها چشم های خود را باز کنند و عرصه را درست ببینند باید با نگاه امام و رهبر به دنیا و مسائل نگاه کرد.

وی افزود:به بعضی ها توصیه می کنم روی خود را به خورشید کنید دنبال سایه خودتان ندوید بعضی ها خودباخته اند.

حجت السلام حاجتی با اشاره به شکست های متوالی امریکا در منطقه عنوان داشت:به خارجی ها می گوییم به بعضی از این داخلی ها هم می گوییم دل به این بت نبندید که در این بتکده خبری نیست.

وی اضافه کرد:در حالیکه نگاه امریکا به تهدید ها و تحریم ها  و گول زدن ایران  در مذاکرات بود ولی به قول خودشان سیدعلی ، فرش را از زیر پای ما کشید امریکایی ها وقتی حواسشان به میزمذاکره بود یمن را از دست دادند آنها از تهدید حرف می زدند ولی امروز در منطقه ایران حرف اول را می زند.

حاجتی با اشاره به مقاله روزنامه امریکایی که آیت الله خامنه ای را یک نابغه استراتژیست خوانده است تصریح کرد:رهبر انقلاب به اذعان امریکایی ها دارد مذاکرات را با صبرو حوصله به سمت اهداف خود پیش می برد نه می گذارد بعضی از داخلی ها ذوق از پیاده روی با جان کری شوند نه می گذارد خارجی ها طمع بکنند.

 

وی با هشدار به ال سعود در خصوص اعدام ایت الله نمر تاکید کرد: اگر مویی از سر آیت الله نمر کم شود این امت که نماز ظهر را در نماز جمعه خواندند نماز مغرب و عشا را در بقیع خواهند خواند آل سعود بداند واکنش مسلمانان به اعدام ایت الله نمر مرگبار خواهد بود.

رهیاب نیوز