تاریخ انتشار خبر: ۱۱ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۱۷:۲۱:۱۳
کد مطلب : 43533

مچاله شدن پراید پس از تصادف با خاور +عکس

برخورد شدید یک دستگاه خودروی پراید و یکدستگاه کامیون خاور با یکدیگر در بزرگراه بابائی، مرگ راننده سواری را رقم زد.

به گزارش  عصر آبادان، به دنبال تماس رانندگان خودروهای عبوری با سامانه ۱۲۵ و درخواست کمک از آتش نشانی، بیدرنگ نیروهای عملیات ایستگاه ۵۷ و نجات ۱۰ این سازمان ساعت ۵:۵۸ دقیقه صبح امروز به سمت شرق به غرب بزرگراه شهید بابایی نرسیده به خیابان ارتش حرکت کردند.

علی قدیمی فرمانده آتش نشانان گفت: با رسیدن به محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه خودرو سواری پراید به شدت با یک دستگاه کامیون خاور برخورد کرده و راننده خودروسواری هم در داخل اتاقک آن گرفتار شده بود.

مچاله شدن پراید پس از تصادف با خاور+عکس

وی افزود: آتش نشانان بلافاصله به دو گروه تقسیم شدند و گروه اول با قرار دادن علائم هشدار دهنده از تصادفات بعدی جلو گیری کردند و گروه دوم هم با استفاده از تجهیزات ویژه نجات شروع به بریدن اتاقک مچاله شده پراید کردند تا بتوانند راننده را از داخل خودرو خارج کنند.

قدیمی در ادامه گفت: آتش نشانان پس از تلاش فراوان موفق شدند به راننده دسترسی پیدا کرده و وی را از ازداخل خودرو بیرون آورده وبه عوامل اورژانس تحویل دهند که متاسفانه مرگ وی توسط آنان تایید شد.

مچاله شدن پراید پس از تصادف با خاور+عکس

این فرمانده آتش نشانی با اشاره به انجام بررسی لازم درخصوص علت بروز این حادثه توسط پلیس راهور، خاطرنشان کرد: آتش نشانان پس از انتقال خودروسواری از وسط بزرگراه با جرثقیل و پاکسازی سطح خیابان از شیشه‌های خرد شده و همچنین عادی شدن تردد خودروهای عبوری، به کار خود خاتمه دادند.

منبع: باشگاه خبرنگاران