تاریخ انتشار خبر: ۲۲ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۱۹:۱۴:۱۰
کد مطلب : 77748
امام جمعه موقت اهواز:

می خواستند در مجلس خبرگان جریانی به وجود بیاورند که با مقام معظم رهبری زاویه داشته باشد/لهو و لعب در ایام فاطمیه سبب خروج از دایره ولایت الهی است

آیت الله حیدری تاکید کرد:تلاش کردند در مجلس خبرگان جریانی را به وجود بیاورند که با مقام معظم رهبری زاویه داشته باشد و برای نظام و انقلاب مشکل ایجاد کنند اما این بار هم سرشان به سنگ خورد و نتواسنتند تاثیری بگذارند و معلوم شد اکثریت مجلس خبرگان یک صخره نفوذناپذیری است که تحت تاثیر این غوغاسالاری ها قرار نمی گیرد و کسی که شایسته ریاست بود یعنی آیت الله یزدی برگزیده شد.

 

 

 

آیت الله محسن حیدری امام جمعه موقت اهواز این هفته در خطبه های نماز جمعه اهواز در مصلای امام خمینی با اشاره به تقارن ایام فاطمیه با عید نوروز اظهار داشت:همه را توصیه می کنیم ضمن برپا داشتن مراسم سال جدید حرمت صدیقه شهیده را رعایت کنیم و خدای ناکرده کاری نکنیم که در شان یک شیعه ولایی نباشد.

وی افزود:اختلاط زنها و مردها و استفاده از راههای غیرشرعی همیشه برای مومن سزاوار نیست مخصوصا در ایام فاطمیه که نباید لهو و لعبی باشد که فسق در ایام چه بسا سبب خروج از دایره ولایت الهی و دهن کجی به اولیای الهی است این کار سبب شقاوت ابدی است.

آیت الله حیدری با دعوت از همه برای برپایی باشکوه ایام فاطمیه تصریح کرد:ان شالله امسال هم هرچه باشکوه تر این دسته های عزاداری بیرون بیایند همه لباس مشکی به تن داشته باشند تا وظیفه ولایی خود را نسبت به حضرت ولی عصر ادا کنیم و مراتب محبت و مودت خود را نسبت به فاطمه زهرا ابزار کنیم.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به انتخاب رئیس جدید مجلس خبرگان عنوان داشت:چند ماه است شبکه ها، مراکز اینترنتی و جریان های سیاسی در داخل و خارج یک بمب باران تبلیغاتی را آغاز کرده بودند و می خواستند تا مسیر انتخاب رئیس مجلس خبرگان  را منحرف کنند  بلکه  تاثیری بر مجلس خبرگان بگذارند.

وی افزود:اهتمام شدید اینها نشان دهنده جایگاه والای مجلس خبرگان است آن هم برگرفته از عملکرد موفق مقام معظم رهبری است که بعد از حضرت امام این انقلاب را به خوبی سکانداری کرده است حضرت اقا بیداری اسلامی را در دنیا ادامه داد و محور مقاومت در برابر استکبار جهانی وصهیونیست بین الملل در دنیا شکل داد.

آیت الله حیدری تاکید کرد:تلاش کردند در مجلس خبرگان  جریانی را به وجود بیاورند که با مقام معظم رهبری زاویه داشته باشد و برای نظام و انقلاب مشکل ایجاد کنند اما این بار هم سرشان به سنگ خورد و نتواسنتند تاثیری بگذارند و معلوم شد اکثریت مجلس خبرگان یک صخره نفوذناپذیری است که تحت تاثیر این غوغاسالاری ها قرار نمی گیرد و کسی که شایسته ریاست بود یعنی آیت الله یزدی برگزیده شد.

 

 رهیاب نیوز