تاریخ انتشار خبر: ۲۶ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۱۰:۱۸:۰۳
کد مطلب : 25115

نام ها در مراسم شهدای گمنام اندیکا حضور نداشتند/نه سنگ قبر نه جاده، شهدای گمنام در اندیکا مظلوم اند+عکس

آنچه که بیش از هر چیز دیگری مردم شرکت کننده در این مراسم را آزار میداد،وضعیت نامناسب تپه شهدای گمنام بود.به نحوی که پس از گذشت یک سال از تشییع این شهدا،متاسفانه تاکنون سنگ قبر شهدای گمنام نصب نشده است و جاده ورودی به این مکان نیز در وضعیت نامطلوبی بسر میبرد.

به گزارش عصر‌آبادان به نقل از اندیکانیوز،صبح امروز و با حضور جمعی از مردم اولین مراسم سالگرد خاکسپاری شهدای گمنام شهرستان اندیکا به میزبانی ناحیه مقاومت بسیج اندیکا در تپه شهدای گمنام برگزار شد.

اما آنچه که بیش از هر چیز دیگری مردم شرکت کننده در این مراسم را آزار میداد،وضعیت نامناسب تپه شهدای گمنام بود.به نحوی که پس از گذشت یک سال از تشییع این شهدا،متاسفانه تاکنون سنگ قبر شهدای گمنام نصب نشده است و جاده ورودی به این مکان نیز در وضعیت نامطلوبی بسر میبرد.

نکته قابل تامل عدم حضور اکثر مسئولین شهرستان در این مراسم بود به نحوی که بجز معاون فرماندار،بخشدار مرکزی و پرسنل سپاه پاسداران هیچکدام از مسئولین شهرستان در این مراسم شرکت نکردند.

گفتنی است خاکسپاری دو شهید گمنام شهرستان اندیکا،سال گذشته با حضور هزاران نفر از مردم این شهرستان  در ۲۵ فروردین  برگزار شده بود.

  1. ناشناس می‌گه:

    شمابفکرمزارشهدای گمنام دانشگاه ازاد ابادان باشیدکه………………