تاریخ انتشار خبر: ۱۵ , دی, ۱۳۹۳ | ۰۶:۴۹:۴۲
کد مطلب : 64645

نان قرض دادن لیندا چاوز به رجوی!+عکس

دولت اوباما به میزان زیادی توجهی نمی‌کند و به‌جای آن، مذاکراتی را دنبال می‌کند که هیچ‌گاه رژیم ایران را متقاعد نخواهد کرد دستور کار تسلیحات اتمی خود را کنار بگذارد و تسلیم جامعه بین‌المللی کند.

“لیندا چاوز” دستیار پیشین رئیس‌جمهور آمریکا، که این روزها حقوق بگیر گروهگ تروریستی منافقین شده طی مقاله ای که بیشتر شبیه طنز می ماند “مریم رجوی” را بزرگترین چالش جمهوری اسلامی می داند. در حالی که مریم رجوی حتی عرضه ندارد گروهک خود را نگه دارد و هر روزه تعدادی از اسیرشدگان کمپ لیبرتی به هر قیمتی شده فرار می کنند.

دربخش هایی از این مقاله که وب سایت “سازمان مجاهدین خلق” آن را منتشر کرده آمده است:

«هر چند داعش تهدید بزرگی به‌شمار می‌رود، اما (رژیم) ایران تهدیدی بسا بزرگتر است؛ به‌خصوص اگر به سلاح اتمی دست یابد. درعین‌حال، دولت اوباما به میزان زیادی توجهی نمی‌کند و به‌جای آن، مذاکراتی را دنبال می‌کند که هیچ‌گاه رژیم ایران را متقاعد نخواهد کرد دستور کار تسلیحات اتمی خود را کنار بگذارد و تسلیم جامعه بین‌المللی کند.

پس چه کاری می‌تواند و باید صورت گیرد؟ من از مریم رجوی پرزیدنت شورای ملی مقاومت ایران سؤال کردم تا نظر خود را در این رابطه بدهد که به‌واقع چه چیزی (رژیم) ایران را متقاعد خواهد کرد تسلیحات اتمی را کنار بگذارد. وی به من گفت: «آنها تنها در صورتی از بمب صرف‌نظر خواهند کرد که احساس کنند، ریسک اصرار بر روی پروژه اتمی بیشتر از ریسک رها کردن آن است».

رجوی در مورد اشتباهات آمریکا حین مذاکرات صحبت کرد که به رژیم زمان داده تا برنامه موشکهای بالستیک خود را ارتقا دهد و نیز به غنی‌سازی بپردازد. وی گفت، رژیم «تا جایی که بتواند، از امضای یک توافق جامع طفره خواهد رفت، مگر این‌که فشار بین‌المللی آن‌را وادار به عقب‌نشینی کند».(مریم) رجوی اعتقاد دارد، جنبشی که وی هدایت می‌کند یک تهدید مستقیم برای آخوندها است. (مریم) رجوی چه بسا بزرگترین چالش برای آن تهدید واقعی باشد که ما از سوی (رژیم) ایران با آن مواجهیم.»

نان قرض دادن لیندا چاوز به رجوی +عکس
منبع: جام نیوز