تاریخ انتشار خبر: ۱۸ , دی, ۱۳۹۳ | ۰۶:۵۶:۲۶
کد مطلب : 65559

نتیجه نظر سنجی عصر آبادان در باره رضایت مردم از عملکرد دولت روحانی/ ۶۶ درصد رای دهندگان:راضی نیستیم!

عصر آبادان: پس از دو هفته نظر سنجی در خصوص میزان رضایت مندی از عملکرد دولت یازدهم ، نتایج آن به شرح ذیل اعلام می شود:

به گزارش عصر آبادان : در نظر سنجی اخیر خود از مخاطبان پرسیده بودیم: ” آیا از مجموعه اقدامات دولت یازدهم برای حل مشکلات معیشتی مردم رضایت دارید؟” از طرفی مخاطبان می توانستند از میان دو گزینه ” رضایت دارم” و ” رضایت ندارم” یکی را انتخاب کنند.

پس از دو هفته که این نظر سنجی در خروجی وب سایت خبری عصر آبادان قرار گرفت تعداد ۳۴۶ کاربر در نظر سنجی شرکت کردند و به گزینه مورد نظر خود رای دادند.

از میان این تعداد ، ۲۲۵ کاربر و ۶۶ درصد از کل رای دهندگان به گزینه دوم یعنی ” رضایت ندارم” رای دادند و ۱۱۸ کاربر دیگر معادل ۳۴ درصد رای دهندگان نیز گزینه اول را انتخاب کردند.

poll-4

با این حساب اگر تعداد شرکت کنندگان را یک جامعه آماری فرض کنیم ، می توان نتیجه نظر سنجی را به تمامی جامعه تعمیم داد و به این مهم رسید که اغلب مردم از سیاست های اقتصادی دولت فعلی بعد از گذشت یک سال و نیم راضی نیستند.

این در حالی است که روحانی بارها از موفقیت دولتش در مهار تورم و رونق بخشیدن به بازار اقتصاد و سرمایه سخن گفته و انتقاد منتقدان و کارشناسان را در این زمینه رد کرده است.

وی اخیراً نیز در ادامه اظهارنظرهای یکطرفه اش برای اثبات موضوعی که وی آن را یکسان نبودن خواست مردم و نظر منتقدان درباره ی نیاز کشور به فناوری هسته ای می داند ، پیشنهاد همه پرسی و رفراندوم را مطرح کرد که با واکنش های مختلف مردم و مسئولان مواجه شد.

باید به جناب رئیس جمهور یادآور شد که او نباید با اطمینان پیگیر رفراندوم باشد زیرا احتمال فراوانی وجود دارد که مانند مسایل اقتصادی ، نظر مردم آن چیزی نباشد که رئیس دولت یازدهم بخواهد به پشتوانه آن چنین موضوعی را طرح کند.

 

 1. محمود گفت:

  با سلام:
  متاسفانه دولت مردای فاسدی دارن ب ایران حکومت میکنن.تاریخ ثابت کرده ک افرادی ک تفکرات خوبی دارن و واقعا ب فکر مردم هستند یک جوری از بین میرن.مثه شهید دکترمحمود رجایی.و خیلی های دیگ.متاسفانه خوبها دارن از بین میرنو ادمای خائن دارن جاشونو میگیرن.ایشالا ک دوباره شخصی رئیس جمهور بشه ک لیاقتشو داشته باشه و از جنسه مردم باشه .بخدا دیگ وضعیت زندگی داخل ایران قابل تحمل نیس اگ این وضع تغییر نکنه مردم فراری میشن از کشور.

 2. علی گفت:

  حاصل چهار سال ریاست جمهوری آقای روحانی چیزی جز اهانت به شعور مردم ایران ، بیکاری ، ازدیاد فحشاء و فروپاشی اقتصاد این مملکت و پر شدن جیب امثال نعمت زاده ها و … و نیز جولان امثال سلطانی ها و … نشد .

 3. ناشناس گفت:

  با سلام خدمت هم میهنان عزیزم ما همه داریم عذاب میکشیم اگه تورم کم شده پس چرا سفره مردم کمرنگتر میشه؟ اگه اشتغال زایی شده چرا این همه بیکار هستن؟ اگه عزت مردم ایران در جامعه بین الملل بیشتر شده پس چرا مردم ایران هنوزهم در تحریم و بی اعتبارن؟ اگر عدالت اجرا میشه چرا یه کارگر حقوقش ۸۰۰ هزار باشه یه مدیری که این همه بی مسئولیته روزی ۸۰۰ هزار بگیره در عمل این کارگر هستش که کار به جلو صوق داده میشه یا مدیر بی مسئولیت ؟ موقع یارانه دادن که خق ملته سردرگم میشین و سرگیجه میگیرن ولی برای حقوقهای نجومی حقشونه ؟ اینهمه به ملت توهین میشه – این همه فقر و فحشا زیاد شده – یعنی واقعا اینها برای مسئولین سرابه یا مثل کبک سرشون تو برفه نمیخوان با واقعیت روبرو بشن؟ فقط میتونم بگم خدایا هیچ نون آوری رو شرمنده زن و فرزندش نکن ( آمین )

 4. A........P گفت:

  به قران قسم اگه مرد هست به عنوان رییس جمهور فقط دکتر محمود احمدی نژاد……آقای روحانی لطفا مجددا کاندید نشو تا از این بد بخت تر نشیم

 5. A گفت:

  به قران قسم اگه مرد هست به عنوان رییس جمهور فقط دکتر محمود احمدی نژاد……آقای روحانی لطفا مجددا کاندید نشو تا از این بد بخت تر نشیم

 6. محمد گفت:

  بنده پدرم دامداره اهای کسایی که دم از تولید ملی میزنید هزارتا دامدار اسم ببرم پدر بنده همینطور تواین دولت روحانی بدبخت شده.بنده معازه دارم بامردم هستم ۱۰۰درصد مردم از دولن روحانی ناراصیی ان احمق هرکی رای بده

 7. ناشناس گفت:

  باسلام بخدا روحانی کاری نکرد برای مردم بیاتاصبح فقط صحبت کنم کی میشه نون برای مردم اقای روحانی فلج کردی مردمو بیاخودت کناربکش مردم گاگول نیستن احمدی نزاد کجایییییییییی

 8. ت گفت:

  خدا لعنت کنه سرکرده اینارو.که بدبخت شدن مردم.

 9. علی گفت:

  عملکرد روحانی نشان داده که فردی بسیار ضعیف در مدیریت است و دنبال تنش و سخنان عوام فریبانه است عملکردش به هیچ عنوان قابل دفاع نیست.

 10. یه بدبخت تو این دوره گفت:

  من تو این چند سال حرچی مرضیه گرفتم از استرس ممنون که اومدی مردمو کمک کردی دست. خوش

 11. آقای اقتصادوفلج کردومردم رابه بدبختی کشون

 12. دوری آقای احمدی نژادوضعیت مردم اینجورشد مسکن مهرالغوشدیارانه ها داره قطع میشه هسته ایمون به بادفنارفت سهام عدالت اثری ازش نیست امیدوارم بازم آقای محموداحمدی نژادسال ۹۶بازم رئیس جمهوربشه

 13. ناشناس گفت:

  بره گم شه خالی بند …..

 14. مهدی گفت:

  آقای روحانی و عارف و کلا اصلاحات دیگه هیچ حرفی برا گفتن ندارند
  بخدا فقط رهبر هرچی گفت درست گفت چقدر گفت من به آمریکا بدبینم روحانی و ظریف رفتن همه چیزو دادن و اومدن

 15. رصا گفت:

  سلام ی نظر سنجی دیگ بزارید…… روحانی مملکتو نابود کرد

 16. سعید گفت:

  تقصیرخود ملته.هرچی گرون میشه میرن بیشتر میخرن.خب ملت یکم غیرت داشته باشین.ماشین گرون شد.ریختید خریدید ودست وپا هم شکوندید.خب معلومه وقتی شما التماس میکنید میخرید اونم دنبال نفع خودشه سواستفاده میکنه.ازقدیم میگن تااحمق درجهان هست مفلس درنمیماند.

 17. ناشناس گفت:

  یک نفر بین این هایی که کامنت گذاشته نسبت به نظر هایی که دیگران گذاشته بیتربیتی کرده و فاقد ارزش دونسته ، نوشته که وبلاگی که نظر خوانندگانش جالب هست متاسفه از این ها ، این اقا اگر شخصیت داشت چنین حرفی در مورد دیگران نمی نوشت ،

 18. ناشناس گفت:

  یک نفر بین این هایی که کامنت گذاشته نسبت به نظر هایی که دیگران گذاشته بیتربیتی کرده و فاقد ارزش دونسته ، نوشته که وبلاگی که نظر خوانندگانش جالب هست متاسفه از این ها ، این اقا اگر شخصیت داشت چنین حرفی در مورد دیگران نمی نوشت ،

 19. حمید گفت:

  دروغ گو ترین ریس جمهوری ایران روحانیه,, کاری کرد امریکا ب ریشمون بخنده ب حرف اقا گوش نکرد گند زد ب قول رهبر چوبشم خورد, بخدا ملت احمقن اگ رای بدن بهش

 20. ناشناس گفت:

  واقعا برای این دولت متاسفم…. چقدر دروغ…. چقدر بیکاری … چقدر فقر؟؟؟ بیکاری انقدر زیاد شده که زن های این مملکت از روی فشار خود فروشی میکنن…لیسانسه ها همه بیکار..‌ خدا نگذره ازت آقای روحانی… چقدر دروغ آخه…. چهار ساله مردمو با برجام بازی میدی… مردم برجام نمیخوان مردم رفاه و آسایش میخوان

 21. آرپا گفت:

  افزارآرپا” یک نرم افزار یکپارچه اطلاعات مدیریت میباشد که درحال حاضر توسط شرکتهای مختلف با فرآیندهای مختلف و زمینه های کاری مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و از مزیت های عمده آن یکپارچه بودن و نگهداری اطلاعات و ارتباط online بین شرکتهای دارای شعب متعدد، سرعت و دقت بالا و user friendly بودن آن می باشد.با مراجعه به سایت arpaco.ir اطلاعات دقیق تر و بهتری از این نرم افزار در اختیار دارید .
  سادگی ، کارآیی و سرعت را با نرم افزار آرپا تجربه کنید.
  http://arpaco.ir/

 22. بیکار بدبخت گفت:

  کدوم ۶۶ درصد چرا دروغ میدید از نظرات معلومه فکر کردید گاگولند مردم

 23. ناشناس گفت:

  روحانی به مملکت خیانت کرد

 24. یک جوان بیکار گفت:

  خدایا ما مردم برای تو و دین تو و اهدافمون مقاومت میکنیم چرا که قیام و انقلاب نکردیم برای دنیا پرستی و مال دنیاولی باید دست دزد از بیت المال کوتاه بشه و عدالت برقرار بشه هر چند اندک حقی که از دنیا برای معیشت خود لازم داریم باز هم نتوانیم بگیریم به تو میسپاریم و باز بر راهمان استواریم .خدایا تو خود وعده دادی که حافظ دینت هستی .باید دعای دیگری کنیم خدایا ما را بر دینت استوار کن و جدا نکن ما را.خدایا حکومت اسلامی باید چون نگینی از رفاه اجتماعی از ساخت و ساز و عمران و آبادی و تولید و…بدرخشد.و چون تو وعده دادی میشود.پس وای به حال کسانی که خود را وسیله ایی برای جلوگیری این امر قرار میدهند با دزدی از بیت المال و مسموم کردن فضای جامعه و…ولی ملت نیز باید هوشیار باشد .خدایا مارا هوشیار کن.

 25. ناشناس گفت:

  باسلام.
  فقط میتونم بگم هیچ امیدی نداریم.دیگه نمیتونیم زیست کنیم چه برسه به زندگی.متاسفم واسه همتون

 26. ناشناس گفت:

  چرا میگید کاری نکردن حداقل ۴ سال تلاش کردن مانع پیشرفت کشور باشند و پروژه های در آستانه افتتاح را در سراسر کشور تعطیل کنند و دروغ بگن …اینا کار نیست؟

 27. م.س گفت:

  به نظر من هر کی تو هر پستی که هست اگه حتی در حقمون هم ظلم شده باشه نباید چیزی بگیم که انگیزه دوول استعمار گر رو بر انگیخته کنیم.چون همین امنیتی که به لطف شهدای ۸ سال دفاع مقدس و همچنین شهدای محافظین حرم میباشد رو راحت به دست نیاوردیم.خون بهای زیادی براش داده شده.پس باید قدر این امنیت رو دونست که پدر یا مادر یا فرقی نمی کنه بزرگتر خونه از خونه خارج میشه خیالش راحته که هرچند اگه اون امنیت نباشه اونها هم نمیتونن کاری بکنن.پس من شخصا از تمامی شهدا و تمامی کسانی که هم اکنون تلاش میکنند در جامعه امنیت حاکم باشه سپاس گذارم.

 28. ناشناس گفت:

  سلام.این دولت صادرات ما رو نابود کرد . وضع کشاورزا بسیا وخیمه اما کسی به انها توجه نمیکنه که هیچ تازه یارانه انه را نیز قطع میکنن واقعا چی بکم در مورد این دولت بیفکر.

 29. فاطمه گفت:

  واقعا ضعف دولت را این روز ها داریم مشاهده می کنیم.

 30. ناشناس: دروغ کلمه جالبه این دولت دروغ میگه یادولت نهم ودهم میگفت. کدام دولت دلار ۱۰۴۰اورد رو ۴۰۰۰ت .سکه ۲۸۰ت اورد ۱۲۸۰ میلیون.کدام دولت نان ۱۸۰ ت اورد ۱۲۰۰ت.کدام دولت ایرانی که رابطه داشت باکشورها بزرگ اورد با کشورهایی که اصلا رونقشه نیستن وووووووو اقای روحانی کشوری که پانزده سال یه عقب رانده بودن را باید بیاره جلو.برو اگر رو عصبانیت. حرف نمیزنید .تحقیق کن میفهی

  • ناشناس گفت:

   احمدی نژاد اگر یکی گند زد این ها صد تا گند زدن، اقای روحانی شما به مردم وعده دادید در کنار یارانه نقدی یارانه کالاهای اساسی در نظر می گیری پس کو؟
   ان حقوق سرششاری که گفتی کو؟
   هرکس عز روحانی امروز طرفداری می کنه دو حالت داره ، یا خیلی نادانه یا این که خودش هم از این اختلاس ها بهره ای می بره ،
   به من هیچ ربطینداره دولت قبل چی بود ؟ اگر نمی تونستی چرا وعده دادی که رای بدن بهت ؟
   همه چیز خراب تر کردن ؟
   خدا لعنتشون کنه ، ما باید چه کار کنیم با مسکن مهر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 31. علی م گفت:

  اینها ازدارودسته کروبی هاشمی موسوی لاریجانیها هستند وقتی دیدند مردم برای نجات نظام امدن گفتند بهتراست دردولت نفوظ کرده وعرصه اقتصادی روبرمردم تنگ کنیم تا بخیال خودشان مردم برعلیه نظام مقدس برخیزند ولی کورخوندند هیچ غلتی که نکردند بلکه جاده ساف کت امریکاواسراییل شدند کوتورم ده درصد خودت چند درصد اب برق گاز چه مصرفی چه امتیاز گران کردی شاید ملت چون قدرت خریدشان کم شده از ان درصد گیری میکنید بازار ایران پر از کالای چینی صنعت داخلی زیر صفر حال با وام دادن به صنایع چه غلتی میتوانید بکنید وقتی بازار برای صنعت داخلی ویرانه شده تو مردی بازار فروش اماده کن ببین چه جوذی صنعت داخلی رشد میکنه با این کار فقظ بدهکارشان میکنید خدا نوبخت لعنتی را به خاک سیاه بنشانه

 32. 09143056403 گفت:

  خوب خون شهیدای هسته ای رو پای مال کردی امید وارم به زودی جواب یتیماشو بدی حداقل کشورمونو نفروش یکم نصبت به کشور عزیزمون غرور داشته باش خیلی خراب کردی روحانی واقعا که حیفه به تو بگم اقای روحا خدا این روزها و سالهارو هیچ وقت نیاره چه بلاهایی به سر این مردم میاری خدا میدونه حیف این مردم نیست اینقدر ظلم میکنی خدا حدایتتان بکنه در غیر اینصورت انشا الله اتیش بگیری جلوی این مردم جان بدی

 33. زهرا گفت:

  ازت مچکرم آقای روحانی…
  ب نظر من هیچ دولتی به اندازه دولت ایشون موفق نبوده..دیگه چیکار میخواستین بکنه؟هر کاری هم ک انجام بده شما باز ناراضی هستین..وقتی ایشون روی کار اومدن ایران مثل یک ماشین لبه ی پرتگاه بود..دولت قبل کاری کرده بود ک داشتیم به ته این دره سقوط میکردیم الان ایشون با کارهایی ک انجام دادن از سقوط ما جلوگیری کردن و اگه برای دوره ی بعدی هم رای بیاره همه چی درست میشه چون با۴ سال ک کاری نمیشه کرد…اگه از اقتصاد ی ذره سر در بیارین میفهمین که وقتی تورم بیاد پایین اولش رکود به وجود میاد ایشون هم که با هزار زحمت تورم۴۰ درصدی رو به ۱۰ درصد رسوندن پس طبیعیه که رکود به وجود بیاد..همراهیشون کنیم تا کشورمون اباد بشه…یاعلی

 34. نسترن گفت:

  از وقتی روحانی اومد کنکور امتحانا سخت شد کنکور سخت شد ورود به دانشگاه آرزو شد آخه چرا… با مردم قول کار داده گند زده به آرزوی ما جوونا … منی که بیست سالمه الان موهام از استرس و ترس ریخته انگیزه ندارم جسما جوونم ولی روحم پیر شده .. آخه تا کی ما باید تحمل کنیم

 35. ناشناس گفت:

  هیچ کاری نکردن قبلا میشد یه وام از بانک گرفت الان واس یه وام ک باید چند برابرشو برگردونی کل فامیلتو ببری واس ضمانت اونم باز نمیدن مشکل امروز جامع بیکاری و اشتغال زایی ن برجام و ممشکلات مشابه این

 36. ناشناس گفت:

  باسلام چرا اتفاقا دولت خیلی خوبیه خوب دروغ میکه خوب مردمو.خر فرض میکنه خوب رکود میاره خوب ابروی ایرانو میبره خوب به دو رو بریاش حق الناسو میبخشه خوب ایرانیا رو تو دنیا ضایع میکنه خوب به مردم فشار مالی میاره اون نوبخت کلاش دروغگو فقط حرف مفت میزنه همش نوکر امریکا شدن خود فروشی کردن آقای ظریف با نیش باز کردن چیزی درس نمیشه غیرتتون کجاس همه چیزمونو مفت به امریکا باختید بسه بخدا بسه بسه دیگه

 37. arsalan گفت:

  ۱- جناب رییس جمهور در مملت ما چرا مردم می بایست گاها یک ماه در صف یک دکتر متخصص باشند.
  ۲- چرا در مقطع تخصص دکترای بیشتری جذب نمی شوند؟
  ۳- فکر کردید یک دکتر متخصص روزانه حداقل درامدی بالغ بر در امد ۱۰۰ نفر کارمند متوسط ذارذ.
  ۴- با این اختلاف درامد اگر فردا تهدیدی از طرف یک کشور متخاصم علیه مملکت ما ایجاد شود. ایا قوای نظام ی انگیزه دفاع دارند.
  ۵- حتی یک کارمند دیپلمه حقوقش چند برابر پرسنل نظامی وفرهنگی است. قبول نداری نگاهی بر وضعیت زندگیشان کنید.
  ۶- بعلت بی تدبیری وزیران شما بازار سرمایه کشور نابود شد.

 38. بیژن گفت:

  هیچکاری نکرد کل منطقه بیشتر از قبل با ما بد شدن اقتصاد منجمد شده وزیر اقتصاد هنوز میگه شبا تب میکنم تا پول یارانه بدم مدیرای زیر مجموعش میلیاردی پاداش میگیرن ما هم گاگولیم وزیر محترم

 39. ناشناس گفت:

  هیچکاری نکرد کل منطقه بیشتر از قبل با ما بد شدن اقتصاد منجمد شده وزیر اقتصاد هنوز میگه شبا تب میکنم تا پول یارانه بدم مدیرای زیر مجموعش میلیاردی پاداش میگیرن ما هم گاگولیم وزیر محترم

 40. ناشناس گفت:

  توصد روز اول چاه های نفت رو بین خودشون تقسیم کردن دیگه میخواستی چکارکنند خوب ملت هم برن از همدیگه بدزدن همه را نمی تونن زندانی کنن

 41. vahid گفت:

  خسته نباشیدوضمن پذیرفتن نظرات پیشنهادات همه عزیزان مادر سیاست داخلی هیچ حرکتی از اقای روحانی ندیدیم و امادر
  سیاست خارجی کمر خم کردیم ملت ما ملت بزرگی که امریکامجبورشده با اون روی میز مذاکره بشینه پس این مذاکرات بایدباتدبیر بیشتری پیش بره

 42. ناشناس گفت:

  بعد از ۳سال هیچچچ کاری انجام نشد

 43. نسل سوخته گفت:

  همش دروغ میگن
  اصلا به فکر مردم و این همه جوان بی کار نیستن
  هر روز گرونی ها بیشتر میشه
  اب و برق و مالیات و … گرون میشن ولی یارانه رو که زیاد نمی کنند هیچ بلکه به فکر حذف کردنش هستن
  ایران رو دارن نابود می کنند،وضعیت بسیار وخیمی هست،اقتصاد و معیشت مردم خیلی خیلی خرابه
  این روحانی بی خرد معلوم نیست چه برنامه ای داره
  هیچکس امیدی به اینده نداره
  ….

 44. ناشناس گفت:

  ایشون قرار بود با کلید طلایی که الان خودشونم گم کردن و دنبالش هستن تو صد روز اقتصاد کشور و درست کنن ولی هنوزم صد روز نشده که نشده بنزین ۴۰۰ تومنی تو سه سال شد هزار تومن و الان بازم قراره گرون بشه ماله کشیدن رو دستاوردهای هسته ای و الان امریکا به هیچ کدوم از تعهداش عمل نمیکنه ووزیر محبوب دل های ما لبخند میزنه لبخند تا کی دیگه استخونای این مردم شکست چقد میخواید لبخند بزنید به مشکلات مردم مگه از جنس این مردم نیستید شما؟ تا کی آمارهای دروغ بیکاری بیداد میکنه مردمی که زندگیشون و دادن برای خونه دار شدن تو مسکن مهر سه ساله چشم انتظار اقدام دولتن ولی دریغ از اقدامی عملی

 45. ناشناس گفت:

  واقعا این دولت مردها خجلت نمی کشن تا کی وعده و وعید اقای روحانی ۲ساله که وعده میده و روز به روز وضع مردم بدتر میشه قرار بود ۱۰۰ روزه تحول ایجاد بشه پایین اوردن تورم به قیمت روکود شدید اقتصادی که حتی در شدید ترین دوران تحریمها نیز کشور باهاش مواجه نشده ولی با اقدامات ایشان اتفاق افتاد

 46. احسان محمدی گفت:

  یعنی من نمیدونم خیلی کار سختیه مگه ……. که میخواد ((((((((( آدم )))))))) سر حرف خودش بایستد … بابا آقای روحانی خجالت بکش …..

 47. غواصان دریا دل گفت:

  دوریه اقای دکتر احمدی نژاد،ایناانجام شد
  ۱ـخیلیا خونه دارشدن
  ۲ـسهام عدلت (گرچه نامعلوم)
  ۳ـهدفمندسازی یارانه( ًگرچه اندک )
  ۴ـاشتغال زایی ۷میلیون فرصت شغلی تیرماه ۹۲
  ۵ـازسرگیری فعالیت های اتمی
  ۶ـازهمه مهمترجسارت های سخنرانی اوبرای مدعی ان حقوق بشر
  به دلیل حجم زیادً،برای دانستن بیشترعملکرددولت احمدی نژادکافیست به اینترنت مراجعه کنید
  حالا طرفدارهای جناب اقای روحانی جواب بدن چکارا انجام شده…

  • ناشناس گفت:

   بزودی برنامه هایی در است نگارش دارم که دیشب با ننم نوشتم ما توانستیم در این سه سال تا وسطای کمر قول تورم بریم و ایشالا به حول و قوه تا آخرش حرف می زنیم و در چهار سال بعد به نتایج ملموسی با شیب ملایم میرسیم دکتر روخانی

 48. امیر گفت:

  سلام داش محمودعزیزامیدوارم هرچه زودتر تورامجددا روی کرسی ریاست جمهوری ببینم واقعا مردی

 49. روحانی با کلید طلایی گفت:

  تا کی می خواید دروغ و دروغ ودروغ سرهم کنید؟ گرونی ها با شیب ملایم و متوسط و تند؟ افزایش پول قبض آب و برق و گاز؟ وعده و وعیدهای الکی؟ دنبال غرب راه افتادن؟دهن منتقدان بستن و آسفالت کردن؟ منتقدان دولت و توافق افراد بی سواد هستن؟ هودش و جد و آبادش بی سواد هستند. حالا هم که اجرای برجامی که نه مردم می دونند چیه و نه خودشون امروز و فردا می کنند. هرچی الان شما ماست مالی کنید تاریخ آیندگان همه چیز رو بدون ترس و چاپلوسی برملا می کنند. آمریکا فاتحه به هیکل همتون خونده

 50. ندا گفت:

  رکود خیلی اسفناکه
  مملکت فلج شده
  هیچکس هیچی نمیخره
  هیچکس پول نداره
  همه چی ارزون شده همه قیمتا شکسته شده همه ورشکست شدن اما کسی پولی نداره که بخره
  شتر رسید به ۱۰۰ غاز کو صد غاز!
  این آقای رییس جمهور که هیچکس جرات انتقاد بهش رو نداره عجب فچر بچری کرده که تورمو بیاره پایین
  کی گفته مردم راضی اند؟ کسانی راضی هستند که هنوز نفهمیدن چه خبره.
  من خودم مخالف سرسخت احمدی نژادم ولی دیگه حالم از بهانه های بنی اسراییلی دولت روحانی بهم میخوره که بی عرضگی هاشونو توجیه میکنند. اگه عرضه نداشت چرا قبول کرد که رییس جمهور بشه مگه اون زمان از اوضاع مملکت خبر نداشت که کاندیدا شد؟ انقدر در مقابل آمریکا ضعف نشون داد که همه چیزو خراب کرد. داشتیم تازه به دستاوردهایی میرسیدیم که این آقایون با لبخند های خود کم بینانشون ملت ایرانو خار و خفیف کردند.

 51. ناشناس گفت:

  اصلاً راضی نیستم همش دروغ این دولت مردم را احمق فرض کرده واقعا احمدی نژاد مرد بود پیش اینا

 52. مرد زخمی گفت:

  آن مرد نیامد ولی یک نامرد به جای کلید با چماق آمد آن نامرد با چماق برسرملت کوبید ملت گیج از ضربه ی چماق وحیران از اینکه چه می خواست وچه به دست آورد آخ دوباره آن نامرد با چماق بر سرش کوبید

 53. ابوالفضل گفت:

  این دولت فقط به فکر خودش می باشد و فقط شعار های دروغین به مردم می گوید اصلا به فکر مردم نیست ولی این مردم عزیز خدایی دارد ودعای انها این دولت دروغگو را نابود خواهد کرد .انشاا… و این مملکت صاحب دارد اینطور نمی ماند .

 54. ناشناس گفت:

  ما که جز وعده وعید تو این ۲سال چیزی ندیدیم مثلا
  (۱ما تورم را محال کردیم ۲ تحریم ها کنار زده شد۳مابه رشد اقتصادی بالای xدرصد رسیدیم)

 55. ناشناس گفت:

  ناداضیم

 56. سمیرا گفت:

  راضی نیستم. آخه این چه طرز فکریه . اگه آمریکا زانو زده پس چرا هنوز تحریم هست؟ آخه ملت کی می تونه تو ۱۰۰ روز اقتصاد درست کنه؟ ببینم خودت می تونی تو ۱۰۰ روز اقتصاد خونتو درست کنی؟ شرمنده معذرت می خوام ولی به این می گن کلاه گذاشتن سر ملت.

 57. ناشناس گفت:

  این دولت جز خار کردن ملت ایران کاری نکرده

 58. ناشناس گفت:

  همتون گدا گشنه های اون مرتیکه دزد احمدی نژاد هستید .براتون متاسفم.تودولت روحانی وقتی ایشان رفتند سازمان ملل کسی بهشون بی احترامی وگوجه پرت نکردن.بی غیرتا الان آمریکا جلو وزیرر قدرتمندی چون ظریف زانو زده.برین بمیرین با اون طرز فکرتون

  • ناشناس گفت:

   گدا گشنه خودتی اقای عقب افتاده مگه ما منتظر اینیم که اونا بیان بنشینن به حرف ما گوش بدن
   ما حرفمان حرف اسلام هست حرف برافراشته کردن پرچم امام زمانه اگه قرار به این به این باشه که اونا به حرف ما گوش بدن پس چرا اونا دشمنای امام زمان مان هستند پس اگه اینطور باشه امام زمان هم بیاد به حرف اونا گوش بده هر چی اونا بگن بگه چشم دیگه چیزی برای مبارزه وجود داره
   آقای احمق خوان با عظت کشور رو زیر سوال بردن افتخار نمیاره
   اونا وقتی میبیند تمام خواستها شون و عملی میکنیم چه دلیلی داره از جلسه بلند شن

  • سمیه گفت:

   به اون آقایی که گدا گشنه قلمداد کرده مردم رو.. بدبخت اگه امریکا اون زمان اون کار رو کرد به خاطر این بود که میسوخت میدید دولت ما به حرفش نیست الان که روحانی و وزراش عین چی جلوش سر خم کردن بیاد گوجه پرت کنه؟ بیچاره الان خر گیر آورده..ماها مردم رو هم کسی به فکرمون نیست..بدبخت اینا میخوان ما رو به روز سوریه و عراق دربیارن..کی میفهمید..قبل از حمله به عراق هم با عراق از همین توافق ها کرده بودن و همه اطلاعات کشور عراق رو بدست آورده بودن و بعدش با خیال راحت حمله کردن..چقدر بی فکری و نفهمی آخه؟؟؟؟؟؟؟؟

 59. سام گفت:

  غرش و قدرت دولت (احمدی نژاد) قبلی عربستان و امریکا رو به گریه انداخته بود ولی این دولت ..(روحانی) کاری کرده ک عربستان جرعت میکنه به حجاج تجاوز و بی احترامی بکنه و ……..

 60. ناشناس گفت:

  اصلا راضی نیستم

 61. ناشناس گفت:

  به شدت ناراضی

 62. سینا گفت:

  برای وبسایتی که اکثر بازدید کننده هاش طرز فکر جالبی دارن جای تاسف داره شده ۶۶ درصد!!!! باید میشده ۱۰۰ درصد !!!!!
  البته ایشون هرکاری کنن شما دلواپس و ناراضی هستید در ضمن ایشون یا هرکسی میشد فعلا باید بیش از یک قرن دسته گل های دکتر مدیر جهانی رو برطرف کنه.

 63. ناشناس گفت:

  این بود ارماتهای امام راحل:جنگ-تحریم-بی احترام شدن در دنیا -گرانی-ضعف جوانان-بیکاری-بنیان سست خانواده-فقر-فحشا-استرس-اختلاف شدید طبقاتی-فساد های مالی بزرگ-باج دادن به همه دنیا-خودکشی-بی دین شدن مردم و ….. دوستان عزیز آرمان را واسه من تعریف کنید.ممنون با تشکر

  • سید علی گفت:

   الان من که این نظر رو مینویسم شش ماه از درج این مطلب گذشته است.مطمئن باشید که اگر الان نظر سنجی کنید عدم رضایت مردم از دولت به بالای ۹۵ درصد میرسید.

 64. ناشناس گفت:

  با سلام خدمت دست اندر کاران پرتلاش به نظر بنده اگر نظر سنجی شما با اطلاع رسانی انجام می شد که تعداد بیشتری شرکت می کردند متو جه میشدید عدم رضایت مردم از دولت بالای ۹۰% است .این آقا و سایر وزرایش البته به استثنا اون دو سه نفر گند زدن به زندگی مردم و وضع مملکت.