تاریخ انتشار خبر: ۸ , تیر, ۱۳۹۳ | ۱۱:۳۸:۳۶
کد مطلب : 34301

نسخه مریم رجوی برای ایران هسته ای!

سرکرده گروهک منافقین با اعتراف رسمی به جاسوسی اتمی و اقدامات تروریستی این گروهک علیه ایران، از توجه اربابانش به گزارش های جاسوسی این گروهک ذوق زده شد. به اعتقاد او، راه حل عراق، برابر دیدگاه جامعه بین الملل و منطقه ای، گذر از نوری المالکی است.

به گزارش عصر آبادان ، در نشست گروهک منافقین و حامیان آمریکایی و غربی آنها که روز جمعه، دیروز، ۲۷ ژوئن ۲۰۱۴، ۶ تیر ۱۳۹۳) در پاریس، پایتخت فرانسه، برگزار شد، مریم رجوی، سرکرده اصلی گروهک، مدعی شد اوضاع کنونی عراق، به دخالت ایران در عراق که مهره آن، نوری المالکی است، مربوط می شود.

وی ادعا کرد راه حل مشکل عراق، همان طور که کشورهای بین المللی (!) و منطقه ای و حتی داخل عراق بر آن اتفاق نظر دارند، این است که نوری المالکی باید از قدرت کنار برود.

برابر این گزارش به نقل از ایرنا، همزمان با ادامه فشارهای بی نتیجه رژیم صهیونیستی علیه روند مذاکرات هسته ای ایران و ۱+۵ که به مرحله پیش نویس توافق نهایی رسیده است، گروهک منافقین نیز دیدگاه های ضد ایرانی تل آویو را درباره این مذاکرات تکرار کرد.

گروهک منافقین همچنین، پس از اجرای برنامه اخراجِ بازمانده عناصر خود ازعراق، افشای اسناد همکاری این گروهک با صدام در جنگ تحمیلی به ایران، کشتار کردهای عراقی و همچنین اجرای برنامه های رژیم صهیونیستی، شامل عملیات تروریستی و جاسوسی در ایران، همگام با این رژیم فعالیت خود، علیه مذاکرات هسته ای تهران و ۱+۵ را تشدید کرده است.

مریم رجوی (قجر عضدانلو)، سرکرده گروهک تروریستی منافقین، با ابراز خشم از برگزاری چندین دور مذاکرات هسته ای با ایران، که شرکت کنندگان در آن، آن را مثبت ارزیابی کرده اند، روند کنونی را غیرقابل اعتماد خوانده است.

شبکه تلویزیزیونی «فاکس نیوز» که بازتاب دهنده مواضع تندروهای حزب جمهوری خواه آمریکاست، جمعه شب گفتگوی خبرنگار خود با مریم رجوی را پخش کرد. وی در این گفتگو، در چارچوب تکرار ادعاهای ضد ایرانی رژیم صهیونیستی، گفت: پیام می دهیم که به ایران اعتماد نکنید!

وی همچنین با تکرار مواضع بنیامین نتانیاهو، گفت: مذاکره با ایران، بی فایده است و نمی توان به جمهوری اسلامی اعتماد کرد. روند مذاکرات هسته ای نمی تواند از ساخت بمب در ایران جلوگیری کند.

رجوی تصریح کرد: گروه ۱+۵ نباید به ایران حق غنی سازی بدهد؛ زیرا نقض قطعنامه های سازمان ملل متحد بوده و مسیر را به سمت ساخت بمب اتم هموار می کند. امیدواریم در این مذاکرات بتوان جاه طلبی هسته ای تهران را مهار کرد، این در حالی است که از دید من، روند مذاکرات، نشان دهنده این خواسته نیست.

سرکرده منافقین با اعتراف رسمی به جاسوسی اتمی و اقدامات تروریستی این گروهک علیه جمهوری اسلامی، از توجه به گزارش های جاسوسی این گروهک ابراز خرسندی کرد.

مریم رجوی همچنین در حالی که صدها سند، تصویر، فیلم و مستندات دریافت میلیون ها دلار از صدام برای اجرای عملیات تروریستی در ایران و مشارکت در نسل کشی کردهای عراق در جریان عملیات انفال وجود دارد، بیانیه نمایندگی ایران در سازمان ملل متحد را با موضوع تاریخ گروهک تروریستی منافقین و کمک به رژیم بعثی ساقط شده عراق رد کرد.

گروهک منافقین پس از ارتکاب موج ترورها و انفجارها با استقرار در عراق، پیشنهاد تشکیل یگان مزدوران جنگی این گروهک را برای همراهی جنگی با نظامیان بعثی داد و صدام هم امکانات، تجهیزات جنگی و میلیون ها دلار پول در اختیار آنان گذاشت.

سرکرده گروهک منافقین در حالی این اظهارات را مطرح کرد که چندی پیش، نخست وزیر رژیم صهیونیستی، گفته بود: (رژیم) اسرائیل، توافق هسته ای مورد مذاکره با ایران را به طور کامل رد می کند.

به گزارش رویترز، بنیامین نتانیاهو گفت که به طور کامل توافق مورد بحث میان ایران و گروه ۱+۵ را رد می کند و به چنین توافقی، متعهد نیست.

وی گفته است: توافق مورد بحث میان ایران و گروه ۱+۵ را به شدت رد می کنیم و آن را بسیار بد می دانیم.

منبع: افکار نیوز