تاریخ انتشار خبر: ۱۹ , اسفند, ۱۳۹۲ | ۱۲:۲۷:۳۴
کد مطلب : 20370

نفت آبادان هیچ مشکلی با انتقاد ندارد

سخنگوی باشگاه صنعت نفت آبادان گفت: مشکلی با انتقادها نداریم و برای رفع مشکلات تیم و باشگاه آنها را می‌پذیریم.

غلامعلی ناصری امروز آبادان اظهار کرد: با توجه به شرایط جدول احتمال صعود صنعت نفت آبادان به لیگ برتر منتفی است ولی تا آخر مسابقات تمام تلاش خود را خواهیم کردیم.

وی خاطرنشان کرد: مجموعه در آغاز فصل به این نتیجه رسید که ابراهیم قاسم‌پور می‌تواند مشکل گشای فصل باشد ولی در ضمن کار با توجه به کسب نتایج ضعیف، قرار بر این شد که روند همکاری با وی قطع شود.

سخنگوی باشگاه صنعت نفت آبادان با اشاره به حمایت‌های هواداران ادامه داد: هواداران فوتبال آبادان نشان دادند که در هر موقعیتی تیم خود را تنها نمی‌گذارند.

ناصری افزود: ما تلاش خواهیم کرد تا بهترین فضا ایجاد شود زیرا به دنبال توسعه فوتبال در منطقه هستیم.

وی اضافه کرد: مربیانی که از خارج می‌آیند دارای کلاس بهتری هستند اما امسال یا سال آینده در بخش توسعه فوتبال منطقه، جایگاه مربیان را ارتقا نمی‌دهند و در خصوص جغرافیا فرقی را نمی‌گذاریم و اگر یک مربی خوب از هر نقطه باشد ما با وی کار خواهیم کرد.

سخنگوی باشگاه صنعت نفت آبادان در پاسخ به خبرنگار فارس مبنی بر اینکه مانند گذشته مربی به برزیل اعزام می‌کنید؟ تصریح کرد: سیاست‌های سال جاری حمایت از چنین اقداماتی است و اگر طرح مناسبی در این خصوص باشد حمایت می‌کنیم.

وی در خصوص اظهار نظر اخیر کامل شریفی «مربی تیم فوتبال زیر ۲۵ سال پالایش نفت آبادان» که انتقاداتی را از تیم نفت داشته بود، بیان کرد: کامل شریفی جزو خانواده نفت است و نظر وی را می‌پذیریم و مشکلی با انتقاد نداریم.

فارس