تاریخ انتشار خبر: ۱۱ , خرداد, ۱۳۹۵ | ۲۱:۳۲:۳۳
کد مطلب : 112840
نماینده مردم آبادان :

نمایندگان خوزستان در انتخاب استاندار قصد زورآزمایی با دولت را ندارند/ خواسته مردم استفاده از مدیران توانمند بومی است

نماینده مردم آبادان در مجلس گفت: مجمع نمایندگان خوزستان در موضوع انتخاب استاندار قصد زورآزمایی با دولت را ندارند و به دنبال انعکاس خواسته مردم هستند.

غلامرضا شرفی در گفتگو با خبرنگار رهیاب درباره انتخابات هیئت رئیسه مجلس اظهار داشت: انتخاب علی لاریجانی به عنوان رئیس مجلس دهم نشان می‌دهد که این مجلس صرفاً سیاسی و حزبی نیست و اولویت‌های کاری دغدغه نمایندگان است.

وی درباره موضوع انتخاب استاندار خوزستان گفت: خبرهای موثقی از این ادعا که دولت برای انتخاب استاندار جدید به جمع بندی رسیده وجود ندارد. اما طبیعی است که مجمع نمایندگان خوزستان به دنبال انتخاب گزینه بومی هستند چون یک مدیر بومی اشراف بیشتری بر موضوعات استان دارد.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: هم‌نشینی با مسئولان شهری و استانی برای استاندار بومی راحت‌تر است و فضای خدمت رسانی و تعامل فراهم است.

وی بیان کرد: البته مجمع نمایندگان در بحث انتخاب استاندار جدید قصد زورآمایی با دولت ندارد و همه رایزنی‌های نمایندگان مردم برای انعکاس خواسته مردم این استان است تا مدیران کارآمد بومی به کارگیری شوند. وزارت کشور هم باید این خواسته مجمع نمایندگان را به عنوان مشاوره قبول کنند.

شرفی افزود: یکی از مهم‌ترین خواسته‎‌های مردم خوزستان استفاده از مدیران توانمند بومی است تا به واسطه حضور در استان برای خدمت تلاش بیشتری کند و فضای روحی و روانی برای تحقق روحیه خدمت کردن کمک کند.

انتهای پیام/