تاریخ انتشار خبر: ۹ , اسفند, ۱۳۹۴ | ۲۱:۱۱:۲۶
کد مطلب : 110869
گفتگوی اختصاصی عصر آبادان با جلیل مختار:

هر جریان فکری که بر اساس خطوط ترسیمی حضرت آقا حرکت کند را تقویت می کنم

جلیل مختار نامزد پیروز انتخابات مجلس شورای اسلامی در آبادان گفت:بنده هر جریان فکری که طبق فرمایشان مقام معظم رهبری حرکت کند و بر اساس خطوط ترسیمی حضرت آقا گام بردارد را تقویت می کنم.

jalil-mokhtar-00232

به گزارش عصر آبادان ، جلیل مختار پیروز انتخابات ۷ اسفند از حوزه انتخابیه آبادان در گفت و گوی اختصاصی با عصر آبادان پیش از انتخابات در خصوص جریان فکری و سیاسی اش اظهار داشت: مهم ترین اصل برای همه نظام مقدس جمهوری اسلامی است و همه ما باید کاری کنیم که منجر به تقویت آن شود و نباید بازی های سیاسی خدای نکرده زمینه تضعیف نظام را فراهم کنند.

وی افزود: محوریت در نظام ما ، ولایت فقیه و شخص مقام معظم رهبری است.ایشان رکن مهم و رأس اصلی نظام است و رهنمودها و ارشادات معظم له را همواره نصب العین خود قرار داده و قرار خواهم داد.

جلیل مختار تصریح کرد: بنده هر جریان فکری که طبق فرمایشان مقام معظم رهبری حرکت کند و بر اساس خطوط ترسیمی حضرت آقا گام بردارد را تقویت می کنم.

 1. عبود گفت:

  رهبری شعار نمیخواد , هر کسی وظیفه خودشو درست انجام بده باعث شادی امام عزیز و شهدا و در صدر رضایت خداوند عظیم است , خیلی ……………

 2. ناشناس گفت:

  امیدواریم

  • یک دوست . گفت:

   باسلام واحترام خدمت نماینده محترم شهر مقاوم آبادان یکی از ایثارگران دفاع مقدس آبادان هستم ساکن شیراز ولی اخبار شهرم رو پیگیری میکنم .شکر از انتخاب یاور رهبری پاینده سلامت و موفق باشید نوروزی.